Hlavní navigace

Nový katalog webových stránek

[Tisková zpráva] (Brno, 4. 12. 2008) – Český internetový prostor se rozrostl o nový katalog webových stránek, které jsou založeny výhradně na systému inPage pro vytváření jednoduchých stránek, od společnosti ZONER software.

Sdílet

Nový web www.inpage.cz má za cíl marketingově podpořit zákaznické webové stránky, které jsou vytvořeny systémem inPage. Návštěvníci na webu naleznou přehledný katalog, ve kterém jsou rozděleny webové stránky podle jednotlivého zaměření do celkem 26 kategorií. Zároveň nový web nabízí potencionálním zájemcům přehled o možnostech, které inPage nabízí.

inPage díky své jednoduchosti, umožňuje správu stránek i naprostému začátečníkovi, který zvládne během chvíle vytvořit osobní nebo firemní stránky. inPage nabízí celkem 3 programy s možností měsíčního vyzkoušení zdarma. Pro získání profesionálního vzhledu prezentace mohou zákazníci využít některý ze dvou kompletních balíčků.

Až do 30. 12. 2008 můžou zákazníci využít speciální vánoční akci a získat zdarma na rok program inPage Standard včetně nové domény! Více informací o stránkách inPage.cz k dispozici na stránkách www.inpage.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).