Hlavní navigace

Nový MagicWebDrive.cz radí při koupi publikačního systému

[Tisková zpráva]

Sdílet

Nový MagicWebDrive.cz radí při koupi publikačního systému

Praha, 13. října 2004 – Co je publikační systém a co umožňuje? Jak snižuje náklady? Odpovědi na tyto a další otázky najde zájemce na nové interaktivní prezentaci www.magicwebdri­ve.cz publikačního systému MagicWebDrive. Web dnes oficiálně představila agentura iMagic, která tento systém již několik let úspěšně vyvíjí a prodává.

MagicWebDrive.cz reaguje na vzrůstající zájem firem i státních institucí o intuitivně ovladatelný a komplexní publikační systém pro správu internetových stránek nebo intranetu. Potenciálním zákazníkům poskytuje dostatek potřebných informací při rozhodování. Díky získaným znalostem vědí, jaké funkce a parametry požadovat, a tak vybrat nejvhodnější řešení.

„Některé firmy se snaží prodávat primitivní administrační rozhraní, které vydávají za publikační systém. To je ale stejný rozdíl jako mezi motokárou a limuzínou,“ upozornil Miroslav Renda, technický ředitel iMagicu, na další důvod vzniku serveru.

Obsah klade důraz na osobní reference a případové studie zákazníků. Nechybí „success stories“ firem Pribina nebo scanservice a značky Author. Zájemce si také může systém sám vyzkoušet v testovací oblasti na některém ze tří vybraných a již realizovaných webů. K lepší orientaci v technických pasážích pomáhá slovníček vysvětlující pojmy jako modul, WYSIWYG či XML.

„Cílíme na tři skupiny – marketingové manažery a IT specialisty jako koncové zákazníky a na partnerské firmy, např. reklamní agentury nebo webová studia, které mají zájem o prodej systému MagicWebDrive svým klientům,“ vysvětlil Daniel Bezányi, obchodní ředitel iMagicu.

Publikační systém MagicWebDrive umožňuje pohodlnou správu obsahu internetu nebo intranetu. Za několikaletou dobu existence získal důvěru desítek firem a státních institucí. K nejvýznamnějším patří Aliatel, Národní památkový ústav či Pribina.

Fakta o projektu www.magicwebdri­ve.cz:

Použité technologie: PHP, HTML, CSS, publikační systém MagicWebDrive, Macromedia Flash

Tým realizátora: Miroslav Renda (technický ředitel), Daniel Bezányi (obchodní ředitel), Martin Janda (kreativní ředitel) a další

Termín realizace: 08/2004 – 10/2004

Více o iMagic, s. r. o.

Rychle rostoucí agentura vznikla v roce 1997. Poskytuje komplexní služby v oblasti interaktivní komunikace (Internet, CD/DVD a SMS/MMS). Provozuje informační server o mobilním marketingu http://mobilni­.imagic.cz a www.premium-sms.cz. Mezi klienty patří např. Aliatel, CzechTourism, GlaxoSmithKline či Pribina. Vyvinula úspěšný publikační systém MagicWebDrive. Průměrný roční obrat za služby dlouhodobě převyšuje 12 mil. Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).