Hlavní navigace

Nový MagicWebDrive.cz radí při koupi publikačního systému

[Tisková zpráva]

Sdílet

Nový MagicWebDrive.cz radí při koupi publikačního systému

Praha, 13. října 2004 – Co je publikační systém a co umožňuje? Jak snižuje náklady? Odpovědi na tyto a další otázky najde zájemce na nové interaktivní prezentaci www.magicwebdri­ve.cz publikačního systému MagicWebDrive. Web dnes oficiálně představila agentura iMagic, která tento systém již několik let úspěšně vyvíjí a prodává.

MagicWebDrive.cz reaguje na vzrůstající zájem firem i státních institucí o intuitivně ovladatelný a komplexní publikační systém pro správu internetových stránek nebo intranetu. Potenciálním zákazníkům poskytuje dostatek potřebných informací při rozhodování. Díky získaným znalostem vědí, jaké funkce a parametry požadovat, a tak vybrat nejvhodnější řešení.

„Některé firmy se snaží prodávat primitivní administrační rozhraní, které vydávají za publikační systém. To je ale stejný rozdíl jako mezi motokárou a limuzínou,“ upozornil Miroslav Renda, technický ředitel iMagicu, na další důvod vzniku serveru.

Obsah klade důraz na osobní reference a případové studie zákazníků. Nechybí „success stories“ firem Pribina nebo scanservice a značky Author. Zájemce si také může systém sám vyzkoušet v testovací oblasti na některém ze tří vybraných a již realizovaných webů. K lepší orientaci v technických pasážích pomáhá slovníček vysvětlující pojmy jako modul, WYSIWYG či XML.

„Cílíme na tři skupiny – marketingové manažery a IT specialisty jako koncové zákazníky a na partnerské firmy, např. reklamní agentury nebo webová studia, které mají zájem o prodej systému MagicWebDrive svým klientům,“ vysvětlil Daniel Bezányi, obchodní ředitel iMagicu.

Publikační systém MagicWebDrive umožňuje pohodlnou správu obsahu internetu nebo intranetu. Za několikaletou dobu existence získal důvěru desítek firem a státních institucí. K nejvýznamnějším patří Aliatel, Národní památkový ústav či Pribina.

Fakta o projektu www.magicwebdri­ve.cz:

Použité technologie: PHP, HTML, CSS, publikační systém MagicWebDrive, Macromedia Flash

Tým realizátora: Miroslav Renda (technický ředitel), Daniel Bezányi (obchodní ředitel), Martin Janda (kreativní ředitel) a další

Termín realizace: 08/2004 – 10/2004

Více o iMagic, s. r. o.

Rychle rostoucí agentura vznikla v roce 1997. Poskytuje komplexní služby v oblasti interaktivní komunikace (Internet, CD/DVD a SMS/MMS). Provozuje informační server o mobilním marketingu http://mobilni­.imagic.cz a www.premium-sms.cz. Mezi klienty patří např. Aliatel, CzechTourism, GlaxoSmithKline či Pribina. Vyvinula úspěšný publikační systém MagicWebDrive. Průměrný roční obrat za služby dlouhodobě převyšuje 12 mil. Kč.