Hlavní navigace

Nový marketingový manažer pro východní Evropu očekává v příštím roce růst trhu

[Tisková zpráva] Praha, 19. listopadu 2009 – Check Point Software Technologies Ltd. (NASDAQ: CHKP), celosvětový lídr v oblasti zabezpečení internetu, oznámil nástup nového marketingového manažera Davida Řeháčka, zodpovědného za marketingové aktivity společnosti ve východní Evropě. Jeho primárním cílem je posílit komunikaci na oživujícím se trhu bezpečnostních řešení pro firemní a státní sféru.

Sdílet

„Podle posledních prognóz se ekonomická situace začíná stabilizovat, snažíme se proto prostřednictvím našich marketingových aktivit na jednotlivých trzích podpořit své partnery ve stávajících i nových projektech,“ říká David Řeháček, nově jmenovaný Field Marketing Manager Eastern Europe ze společnosti Check Point Software Technologies. „Nyní dokončujeme plány pro Českou republiku, Polsko, Rusko, Maďarsko, Slovensko, Adriatic i ostatní zbývající země regionu východní Evropy, kde jsme připraveni okamžitě reflektovat pozitivní změnu na trhu,“ dodává D. Řeháček.

David Řeháček přichází do společnosti Check Point ze společnosti zaměřené na softwarové projekty, kde se podílel na komunikaci mezi pobočkami v regionu a zároveň připravoval a realizoval komunikační strategie pro lokální klíčové zákazníky. V předchozím působišti u jednoho z nejvýznamnějších vydavatelů ICT titulů zastával role editora, posléze šéfredaktora a marketingového manažera webových projektů. Stál u zrodu uživatelského portálu pro komunikaci a spolupráci CAx profesionálů, doposud vydal čtyři knihy a publikoval stovky článků z oblasti informačních technologií.

„Nabídku pracovat pro společnost Check Point Software Technologies jsem bral jako další velkou výzvu,“ osvětluje motivy svého nástupu D. Řeháček a pokračuje: „Bezpečnostní technologie představují oblast s obrovským potenciálem a jejich další rozmach v následujících letech bude nabírat stále větší obrátky. Společnost Check Point patří v tomto oboru k naprosté špičce, což byl další z důvodů mého rozhodnutí.“

Mezi své koníčky řadí David Řeháček studium cizích jazyků, aktivní sport jakéhokoli druhu a zájem o historické vozy české výroby z předválečného období.

O společnosti Check Point Software Technologies
Check Point Software Technologies Ltd. (www.checkpoin­t.com) je celosvětovým lídrem v oblasti zabezpečení internetu. Check Point nabízí komplexní bezpečnostní řešení fungující na základě jednotné architektury. Řešení zahrnují ucelenou bezpečnostní bránu, agenta pro koncové body, obsahujícího všechny potřebné bezpečnostní technologie, a centrální správu z jediné konzole. Vše nastavitelné podle aktuálních potřeb zákazníka. Check Point je díky svým výsledkům a inovacím dominantním poskytovatelem v oblasti podnikových a osobních firewallů, ochrany dat a VPN řešení.

Ochrana informací je hlavním cílem společnosti Check Point. Prostřednictvím platformy NGX dodává v rámci jednotné bezpečnostní architektury širokou škálu řešení, která chrání obchodní komunikaci a zdroje v podnikových sítích, aplikacích, pobočkách, partnerských extranetech či u vzdálených pracovníků. Společnost zároveň nabízí špičková řešení pro ochranu dat a koncových bodů v podobě produktu Check Point Endpoint Security, který chrání citlivá data v osobních počítačích a mobilních zařízeních prostřednictvím šifrování. Několikrát oceněná řešení ZoneAlarm v současné době chrání milióny počítačů proti útokům hackerů, spyware a zcizení identity. Řešení Check Point jsou po celém světě prodávána, integrována a spravována skrze partnerskou síť Check Point. Mezi zákazníky společnosti patří všechny společnosti uváděné v žebříčku Fortune 100 a další desítky tisíc společností všech velikostí po celém světě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).