Hlavní navigace

Nový multifunkční monitor LG s digitálním TV tunerem

[Tisková zpráva] Praha, 12. března 2008 --- Tak jako dnešní mobily spojují funkce pro telefonování a fotografování či poslech hudby, i LCD monitory dnes poslouží víc než pouhé zařízení pro zobrazení práce na počítači. Takovým multifunkčním přístrojem je nový LCD monitor M228WD od LG Electronics, který je kromě obvyklých funkcí navíc vybaven tunerem pro příjem digitálního televizního signálu. V pracovně či jinde vám ušetří místo a v peněžence výdaje za samostatný televizor.

Sdílet

Nový LCD monitor od LG nabízí mnohostranné využití doma i v kanceláři, ovšem jeho multimediálních vlastností si budou cenit zejména milovníci zábavy. Hrajte hry, sledujte televizi v digitální kvalitě, dívejte se na filmy z připojeného DVD přehrávače, tak pestře můžete trávit volný čas s monitorem LG M228WD.

„Řada FLATRON M8W nabízí širokou škálu digitálních AV vstupů pro videokamery, DVD přehrávače, herní konzole a HD zdroje — od kompozitního přes S-Video a Scart až po komponentní,“ upřesnil způsoby propojení Radek Forman, Marketing Manager IT z LG Electronics CZ.

Multifunkční monitor M228WD nabízí rozlišení 1680×1050, kontrastní poměr 3000:1, odezvu 5 ms a digitální i analogový tuner. Těchto kvalitních parametrů si uživatel všimne především při hraní počítačových her nebo sledování televize, neboť obraz bude plynulý a ostrý. Tomu pomáhá technologie LG s názvem Digital Fine Contrast Ratio, zkráceně DFC, jejímž dalším účelem je lepší zobrazení pohybů na obrazovce bez ohledu na jejich tmavost či světlost. Digitální tuner přijde vhod uživatelům v místech s dosahem digitálního vysílání.

Mezi další vlastnosti monitoru LG patří DVI vstup a dva vestavěné reproduktory, každý o výkonu 3 W. Zmiňme i velký pozorovací úhel 170/170, a tak uvidíte dění na obrazovce, ať jste téměř kdekoliv před monitorem. Širokoúhlý 22“ displej přináší divákovi celý obraz bez zkreslení, což ocení zejména při panoramatických záběrech.

Cena nového širokoúhlého monitoru LG M228WD byla stanovena na 9490 Kč včetně DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).