Hlavní navigace

Nový Norton AntiVirus 2009 z dílny společnosti Symantec dokonale ochrání počítač

[Tisková zpráva] Praha 29. září 2008 - Společnost Symantec Corp. (Nasdaq: SYMC) dnes v České republice představila Norton AntiVirus 2009. Aplikace Norton AntiVirus™ 2009 je nejrychlejší a nejaktuálnější dostupná ochrana před viry, spywarem, červy a jinými nebezpečnými hrozbami. Díky důsledné optimalizaci chrání počítač bez zpomalení systému a rychlé pulzní aktualizace každých 5 až 15 minut pomáhají zajistit ochranu před nejnovějšími hrozbami.

Sdílet

Technologie SONAR (Symantec™ Online Network for Advanced Response) zjišťuje v reálném čase nové viry bez potřeby tradičních aktualizací nebo definic založených na signaturách. A přestože jsou útoky z webu nejrychleji rostoucím typem online hrozby, ochrana prohlížeče (v patentovém řízení) společnosti Symantec umožňuje procházet internet bez obav.

Norton AntiVirus pracuje rychle a nenápadně na pozadí a vyžaduje méně paměti a méně systémových prostředků než jiná řešení. Nová technologie Norton™ Insight se může díky využití rozsáhlého neustále aktualizovaného bezpečnostního zpravodajství zaměřit pouze na ohrožené procesy. Díky tomu se zrychluje a zkracuje prověřování. Nový systém ochrany Norton™ Protection System využívá vícevrstvou sadu bezpečnostních technologií, které ve vzájemné spolupráci zjišťují, identifikují a blokují útoky.

Vladimír Špička, Symantec EMEA Consumer Sales Manager, k uvedení nového produktu sdělil: „Norton AntiVirus neruší uživatele při práci a zábavě. Automaticky odkládá během hraní her a sledování filmů méně naléhavé úlohy a výstrahy, a tím uživatelům zpříjemňuje život.“

Aplikace Norton AntiVirus 2009 s přihlášením k odběru zahrnuje automatické aktualizace a přístup k novým funkcím produktu a aktualizovaným verzím, jakmile jsou v průběhu doby trvání služby k dispozici.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).