Hlavní navigace

Nový obchodní ředitel v Anywhere

[Tisková zpráva] PRAHA, 9. srpna 2007 — Společnost Anywhere, která patří mezi přední dodavatele informačních technologií v oblastech Business Inteligence, mobilních a systémových řešení, posílil nový obchodní ředitel divize Systems, Dušan Hnilica (40). Zodpovědný bude za vybudování a fungování obchodního týmu řešícího projekty využívající technologie dodavatelů SUN Microsystems, CISCO a dalších. Zaměřit se chce zejména na projekty, které poskytující zákazníkům benefity z pohledu nízkého TCO a technologické vyspělosti.

Sdílet

Dušan Hnilica svou kariéru zahájil v roce 1993 na manažerské obchodní pozici v segmentu IT/telekomunikace, ve kterém působí dodnes. Před nástupem do společnosti Anywhere získával bohaté zkušenosti z manažersko-obchodních pozic ve firmách Autocont, Simac Technik ČR a mezinárodní korporaci Nettest. Absolvoval Elektrotechnickou fakultu ČVUT v Praze. Je ženatý a má jedno dítě. Ve volném čase se věnuje rodině a sportu převážně golfu, volejbalu, tenisu a squashi. V zimě rád lyžuje.

Společnost Anywhere s.r.o. je předním dodavatelem informačních technologií v oblastech Business Inteligence, mobilních a systémových řešení. Datové sklady společnosti Anywhere využívá několik desítek významných firem zejména z řad finančních a obchodních institucí. Komplexní služby v oblasti mobilních řešení zahrnují technologie propojující přenosná zařízení a centrální podnikové systémy. Systémová divize poskytuje poradenství a služby zaměřené na dodávku hardwaru a softwarových projektů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).