Hlavní navigace

Nový on-line deník 30minut.cz přináší rozhovory s elitou českého internetu

[Tisková zpráva] Na českém internetu vznikl nový on-line deník 30minut.cz, který začal nabízet unikátní rozhovory s podnikateli, manažery a bloggery z místní internetové scény.

Sdílet

Praha 16. prosince 2008 30minut.cz je novým typem zpravodajského serveru, který přináší informace z první ruky, přímo od známých a vlivných osobností českého internetu.

„Myšlenka pro vznik 30minut.cz přišla v důsledku mizivého množství zajímavých informací od osobností, které místní internet skutečně vytváří a ovlivňují jeho budoucí podobu v krátkodobém i dlouhodobějším horizontu. 30minut.cz bude každé ráno přinášet nový rozhovor s jednou z osobností místní sítě“, řekl ke startu projektu David Biksadský, jeden ze zakladatelů.

„30minut.cz bude přinášet nové informace, názory a odhady, které nabídnou čtenářům nový pohled na osobnosti české internetové scény“, dodal David Šmehlík, jeden ze zakladatelů projektu.

Za projektem stojí 6ti členná redakce autorů, kteří mají předchozí zkušenosti z tištěných i internetových on-line médií.