Hlavní navigace

Nový portál Norton pro partnery

[Tisková zpráva] PRAHA, 30. listopadu 2009 – Společnost Symantec GmbH (CR & SR) informovala o spuštění portálu Norton pro partnery – internetové služby pro všechny prodejce produktů značky Norton.

Sdílet

„Pravidelně dostáváme dotazy od našich partnerů, kteří se chtějí seznámit se zkušebními verzemi softwaru značky Norton a také s výukovými materiály. Portál Norton pro partnery je odpovědí na jejich potřeby. Z jednoho místa partneři získávají pohodlný přístup ke všem materiálům usnadňujícím vedení efektivního prodeje, a také informace o aktuálních akcích,” říká Patrick Müller, Consumer Sales Manager ze společnosti Symantec GmbH.

Portál Norton pro partnery nabízí všem zaregistrovaným prodejcům přístup k marketingovým a obchodním materiálům a také aktuální akce, možnost dostávat elektronický bulletin s nejnovějšími informacemi týkajícími se výrobků značky Norton, a také kontakt na technickou podporu zajišťující účinnou obsluhu klientů.

Registrace na internetovém portálu Norton pro partnery je také příležitostí pro partnery k bezplatnému otestování softwaru Norton Internet Security 2010. Všechny prodávající firmy, které mají svoje přihlašovací jméno a heslo k portálu, si mohou stáhnout plnou verzi bezpečnostní sady značky Norton s roční licencí.

Pro partnery značky Norton je služba dostupná na adrese www.nortonpor­tal.com/cs/cz.

O produktech Norton společnosti Symantec
Produkty Norton společnosti Symantec chrání spotřebitele před počítačovou kriminalitou pomocí antivirové ochrany, ochrany před spywarem a ochrany před phishingem a také před boty, automatickým stahováním z webu a krádeží identity a současně mají nízké nároky na systémové prostředky. Společnost poskytuje také služby, například zálohování online a vyladění počítače, a je důvěryhodným zdrojem informací v otázkách bezpečnosti rodiny online.

O společnosti Symantec
Společnost Symantec zaujímá světové prvenství v poskytování softwaru, zařízení a služeb, díky nimž mohou podniky i jednotliví zákazníci důvěřovat připojení ke světové síti. Společnost svým zákazníkům poskytuje software a služby zaměřené na předcházení bezpečnostních rizik a rizik týkajících se dostupnosti, dodržování norem a výkonu, a pomáhá jim tak chránit jejich infrastrukturu a informační zdroje a procesy. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Cupertino v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).