Hlavní navigace

Nový pracovní portál Monster.cz již 6 měsíců v ČR

[Tisková zpráva] Praha 29. 7. 2009 - Celosvětová jednička na on line trhu práce, společnost Monster, spustila 10. ledna letošního roku své nové služby také v ČR. Od té doby se návštěvnost portálu dostala na současných cca 110.000 unikátních návštěvníků týdně. Monster.cz tak v posledních měsících stabilně patří mezi 3 nejnavštěvovanější služby on line trhu práce v České republice.

Sdílet

Nový Monster.cz byl spuštěn 10. ledna 2009 ve 24 zemích po celém světě, včetně České republiky, kde společnost Monster Worldwide již od roku 1999 provozovala pracovní portál Jobpilot.cz. Stránky portálu Monster.cz v ČR fungovaly od roku 2004 pouze ve zjednodušené verzi s přímým napojením na monster.com.

Cílem odborníků bylo při vývoji nového webu vytvořit nejlepší internetové služby pro všechny, kdo hledají nebo nabízejí práci. „Jsme velice rádi, že prostřednictvím našeho webu pomáháme zájemcům o zaměstnání najít novou práci a zároveň zaměstnavatelům vhodné kandidáty,“ říká marketingový ředitel Monster.cz Jaroslav Macnar a dodává: „Věříme, že počet uživatelů našeho portálu i nadále poroste a budou se službami spokojeni. Momentálně se týdenní návštěvnost Monster.cz pohybuje kolem 110.000 unikátních návštěvníků.“

Od roku 2007 Monster investoval do technologií a produktů a postupně vyvinul nové funkce, které výrazně zjednodušují hledání práce a řízení kariéry. Výsledkem byla zcela nová služba on line trhu práce, která již více než 6 měsíců nabízí uživatelsky příjemné možnosti najít si zaměstnání nejlépe odpovídající talentu, kvalifikaci a zkušenostem, stejně jako definovaným osobním a profesním cílům konkrétního uchazeče o zaměstnání. Nové stránky získaly v květnu letošního roku prestižní mezinárodní ocenění Webby Awards, konkrétně v kategorii zaměstnání, ve které hlasovala široká veřejnost z řad uživatelů internetu.

O Monster
Monster, světová jednička na online trhu práce, již od roku 1994 inspiruje lidi ke zlepšení života. Monster má lokální zastoupení na klíčových trzích v Severní a Jižní Americe, Evropě, Asii a Austrálii, propojuje tak všechny zaměstnavatele s kvalitními kandidáty na všech úrovních. Zároveň poskytuje uživatelům na celém světě personalizované poradenství v jejich kariéře. Monster nabízí zaměstnavatelům prostřednictvím online služeb velmi efektivní zacílení rozličných cílových skupin uživatelů, kteří hledají nové pracovní příležitosti.

Pro více informací navštivte www.monster.cz. Více informací o Monster Worldwide, Inc. (NYSE: MWW) naleznete na http://corpora­te.monster.com