Hlavní navigace

Nový Product Manager pro transakční služby portálu MSN.ATLAS.CZ

[Tisková zpráva]

Sdílet

Nový Product Manager pro transakční služby portálu MSN.ATLAS.CZ

Tisková zpráva, Praha, 31. října 2000

Transakční služby internetového portálu MSN.ATLAS.CZ bude do budoucna rozvíjet nový Product Manager společnosti ATLAS.CZ Michal Švalb.

Michal Švalb (nar. 1976) nahrazuje Jana Sekulu a přebírá správu a vývoj celého portfolia transakčních služeb portálu – http://obchody­.atlas.cz, http://mujobchod­.atlas.cz, http://aukce.a­tlas.cz, http://inzerce­.atlas.cz a http://job.atlas­.cz. Pro výkon své nové funkce je kvalitně připraven. Získal diplom Bachalor of Arts in Business Administration na Anglo-American College. Pokračuje ve studiu na MBA programu poskytovaném Czech Management Institute – pobočka španělské univerzity ESMA Barcelona. Působil krátce jako asistent marketingu a distribuce v The Prague Post a poté dva roky jako konzultant a vedoucí pracovního týmu v poradenské společnosti OMNIMOTIO.

ATLAS.CZ, a.s. je česká akciová společnost provozující přední internetový portál MSN.ATLAS.CZ (http://msn.a­tlas.cz). Cílem je poskytovat všem uživatelům Internetu rychlé, profesionální a spolehlivé portálové služby v plné šíři a tím jim umožnit snadnou orientaci v Internetu. Portál = umělecky ztvárněný vchod, brána (architekt.), v internetové terminologii vstupní bod do Internetu, poskytující kromě jiného zpravodajství, vyhledávání, personalizaci, freemail, freewebhosting a obchodování (nákupy, aukce).

Tiskový kontakt ATLAS.CZ:
Dagmar Haltmarová
Public relations manager
e-mail: haltmarova@atlas-as.cz, mobil 0604 845861

Nové kontaktní údaje společnosti:
Na Pankráci 30, 140 00 Praha 4
tel.: 02 / 610 01 550, fax: 02 / 610 01 559

Tiskové zprávy společnosti ATLAS.CZ ve formátech Word 97 a RTF a další aktuální informace naleznete rovněž na serveru http://press.a­tlas.cz.

Názvy společností a produktů v textu uvedených mohou být obchodními značkami příslušných vlastníků.