Hlavní navigace

Nový produkt FastCentrik od NetDirectu umožní kvalitně obchodovat i živnostníkům

[Tisková zpráva] Ostrava, 25. listopad 2008 - Společnost NetDirect s.r.o. uvádí na trh nový produkt FastCentrik s výhodou spuštění do 24 hodin. FastCentrik je nově vytvořenou verzí systému ShopCentrik, na kterém běží nejvýznamnější české e-shopy. Je určen pro ty, kteří chtějí obchodovat rychle, levně, ale přesto požadují obchod špičkové kvality. Zatímco ShopCentrik se zákazníkovi šije na míru i měsíce, což se promítá v ceně, je FastCentrik systémem předpřipraveným a levným. Díky jádru a množině funkčností, které jsou identické pro všechny zákazníky, může být aplikace spuštěna do 24 hodin.

Sdílet

FastCentrik je silný a originální prodejní nástroj se širokou škálou možností uživatelských úprav a přizpůsobení, které si provozovatel sám nastavuje. Součástí poskytovaných služeb je také hosting a čtyři rozšiřující aktualizace ročně zdarma. Nový systém je určen zejména pro živnostníky a firmy, které na internetu chtějí obchodovat s vysokým nasazením, ale za nízkou cenu. Příkladem může být internetový obchod www.sportovni-vyziva.net, který byl vytvořen během 24 hodin.

Díky tomu, že je FastCentrik speciální verzí renomovaného systému ShopCentrik, jedná se v této fázi již o velmi vyzrálý produkt. V budoucnu mají zákazníci navíc možnost zvýhodněného přechodu na ShopCentrik včetně bezplatného převodu dat.

Ing. Jan Svoboda, ředitel společnosti NetDirect, se k FastCentriku vyjadřuje následovně: „Výrobcům typicky krabicových e-shopů často chybí úzký vztah se zákazníky a zpětná vazba, která jejich produkty posouvá dále. O směru vývoje pak většinou rozhodují technicky založení programátoři, nikoliv skuteční internetoví obchodníci. Díky tomu, že je FastCentrik derivátem ShopCentriku, který využívají největší internetoví hráči, posouvá se vývoj obou systémů neustále kupředu právě díky připomínkám našich klientů. Také očekáváme, že díky cenové přijatelnosti může systém způsobit znatelný nárůst počtu elektronických obchodů. Pravděpodobně dojde i ke změně současné situace, kdy si kvalitní řešení mohou dovolit pouze ti movitější, zatímco ostatní se musí smířit s produkty nižší kvality. “

Více informací o systému FastCentrik můžete najít na www.fastcentrik.cz.

Zkrácená verze zprávy pro okamžité otištění ve vašem periodiku (200 znaků): Společnost NetDirect s.r.o. uvádí na trh nový produkt FastCentrik s výhodou spuštění do 24 hodin. FastCentrik je nově vytvořenou verzí systému ShopCentrik, na kterém běží nejvýznamnější české e-shopy. O společnosti NetDirect s.r.o.

NetDirect s.r.o. patří mezi nejvýznamnější dodavatele e-business aplikací na českém trhu. Několikaletou specializací v oblasti internetového obchodování a neustálým zdokonalováním určujeme jednoznačný domácí standard. Řešení stavíme na vlastních produktech ShopCentrik, FastCentrik a MediaCentrik, což nám poskytuje nezávislost a umožňuje pružné přizpůsobování se novým trendům v oblasti e-commerce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).