Hlavní navigace

Nový realitní katalog HledámReality.cz startuje

[Tisková zpráva] 15. května 2008 byla spuštěna ostrá verze realitního katalogu HledámReality.cz. Realitní server HledámReality.cz se zaměřuje především na realitní inzerci a novinky ze světa bydlení. Návštěvníkům HledámReality.cz představujeme v našich článcích důležité změny v legislativě, ale také novinky na trhu s nemovitostmi a ve stavebnictví. Důležitou výhodou HledámReality.cz je kompletní servis návštěvníkům. Návštěvníci portálu HledámReality.cz mohou nejen vybrat nemovitost, ale také vybrat si odhadce, využít zdarma stažení smlouvy, nebo vybrat si banku k financování nákupu.

Sdílet

Mezi inzerenty patří soukromé osoby, které mají inzerci zdarma a realitní kanceláře společně s developery, které mohou pro inzerci využít placené možnosti. Právě placená inzerce přináší klientům řadu výhod Mezi ty nejzajímavější výhody patří statistiky jaké reality/nemovitosti návštěvníci nejčastěji vyhledávají. Mezi běžné funkce patří například pohodlný export nabídek.

Marketingovou podporou do startu bude reklama v síti Billboard a na partnerských portálech. Mezi partnerské portály patří například ekonomicky zpravodajský web www.nasepenize.cz , nebo inzertní portál www.primaceny.cz. V plánu je také inzerce na portálech mobilních operátorů a v síti serverů zastoupených mediazastupitel­stvím Amedia media s.r.o. Celkem tak bude portál HledámReality.cz přístupný více než 1.657.120 uni­kátních návštěvníků internetu (zdroj: netmonitor 03/2008).

Server HledámReality.cz společně provozují zkušení internetoví podnikatelé Martin Slapnička (Netfabrik.cz) a Iva Branbergerová (aMedia). „Sám provozuji řadu komunitě-zpravodajských portálů, od spojení s Ivou si slibuji zajištění obchodní části, na kterou mi již nezbývá příliš čas. Naopak jsem do nového obchodního vztahu nabídl své zkušenosti s marketingem, propagací a samozřejmě lukrativní doménu a projekt“ komentuje spojení Martin Slapnička.

„Spuštěním společného realitního portálu se splnily plány Amedia na rozšíření inzertního oborového portfolia serverů , které zastupujeme o segment realit , bydlení a zdravého životního stylu. . Portál hledamreality budeme našim obchodním partnerům nabízet v balíku se servery ze segmentu bydlení a zdravého životního stylu (např..e-architekt.cz, stavit.cz , fiftyfifty.cz ..)“ doplnila Iva Branbergerová.