Hlavní navigace

Nový ředitel Aliatel pro prodej

[Tisková zpráva]

Sdílet

Nový ředitel Aliatel pro prodej

Miroslav Heráň byl v pátek 4. července jmenován novým ředitelem obchodního úseku společnosti Aliatel, a. s. Jeho hlavním cílem bude zejména zvýšení tržního podílu mezi cílovými segmenty a využití veškerého obchodního potenciálu společnosti.

Změna na pozici ředitele obchodního úseku je součástí organizačních a strukturálních změn ve společnosti. Cílem těchto úprav je zjednodušení organizační struktury a zefektivnění firemních procesů, což následně povede k vyšší výkonnosti společnosti.

„V panu Heráňovi jsme našli vysoce kvalitního a zkušeného odborníka, který český telekomunikační trh detailně zná. Do vedení naší společnosti přináší jednak své dlouholeté zkušenosti s cílovými skupinami našich zákazníků a také nové myšlenky a přístupy,“ komentoval změnu ve vedení společnosti generální ředitel Aliatelu, a.s. Bernhard Fanger.

Miroslav Heráň (nar. 1962) má v oblasti telekomunikací více než desetiletou praxi. Do Aliatelu přichází ze společnosti Czech On Line, kde dva roky působil na pozici ředitele prodeje a marketingu. V minulosti pracoval pro společnosti Eurotel, Alcatel či Telenor.

„Nabídku Aliatelu jsem přijal jako novou výzvu v mé kariéře. Na práci se těším a jsem rád, že nejvýznamnější alternativní operátor při výběru vhodného kandidáta vložil svoji důvěru právě ve mě,“ řekl Miroslav Heráň.

Miroslav Heráň je absolventem Vysoké školy zemědělské. Je ženatý a má dvě děti. Mezi jeho záliby patří cestování, hudba a fotografování. Rád sportuje. V oblibě má především tenis, fotbal a cyklistiku.

ALIATEL a.s.

poskytuje v garantované kvalitě výběr spolehlivých datových, telefonních a internetových služeb. Aliatel je držitelem mezinárodně uznávaného certifikátu kvality ISO 9001:2000 a zároveň prvním operátorem, který od července 2002 nabízí plnohodnotné telefonní služby v rámci volby operátora. Aliatel byl oceněn v rámci žebříčku Fast 50 Deloitte & Touche jako 2. nejrychleji rostoucí technologická společnost v ČR a 15. ve střední Evropě.

Akcionářská struktura Aliatelu je ze 60 % tvořena rozvodnými energetickými akciovými společnostmi (Severomoravská energetika, a. s., Jihomoravská energetika, a. s., Jihočeská energetika, a. s., a Západočeská energetika, a. s., mají po 10,33 %, Pražská energetika, a. s., a Severočeská energetika, a. s., po 9,33 %). Zbývajících 40 % akcií je v držení německé RWE Com GmbH & Co. oHG.

Více informací o společnosti Aliatel a jejích službách naleznete na www.aliatel.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).