Hlavní navigace

Nový ředitel oddělení Professional Services ve společnosti Anywhere

[Tisková zpráva] PRAHA, 28. srpna 2008 — Společnost Anywhere, poskytovatel softwarových řešení a konzultačních služeb v oblasti IT, má nového ředitele oddělení Professional Services. Byl jím jmenován Jiří Ptáček (33). Mezi jeho hlavní úkoly bude patřit zejména rychlý růst a systém práce týmu konzultantů, jejich odborný růst zacílený na hlavní oblasti rozvoje společnosti, kterými jsou Business Intelligence, datové sklady, správa databází, vývoj aplikací pro databáze, mobilní řešení.

Doba čtení: do minuty

Jiří Ptáček nastoupil do Anywhere ze společnosti Sybase, kde tři roky působil na pozici Business Development Manager. Je absolventem ČVUT Praha, doktorskou disertační práci zpracoval na VŠCHT Praha a Brunel University London. Mezi jeho záliby patří lyžování, volejbal, tenis, dále společenský tanec a četba.

Anywhere s.r.o. je IT konzultační společnost dodávající softwarová řešení a služby v oblastech Business Intelligence, Data Warehousing, Database Systems a Mobile Solution pro široký okruh významných zákazníků především v segmentech financí, pojišťovnictví, bankovnictví, telekomunikací, veřejné správy, výrobních a re-tailingových společností.