Hlavní navigace

Nový ředitel oddělení Professional Services ve společnosti Anywhere

[Tisková zpráva] PRAHA, 28. srpna 2008 — Společnost Anywhere, poskytovatel softwarových řešení a konzultačních služeb v oblasti IT, má nového ředitele oddělení Professional Services. Byl jím jmenován Jiří Ptáček (33). Mezi jeho hlavní úkoly bude patřit zejména rychlý růst a systém práce týmu konzultantů, jejich odborný růst zacílený na hlavní oblasti rozvoje společnosti, kterými jsou Business Intelligence, datové sklady, správa databází, vývoj aplikací pro databáze, mobilní řešení.

Sdílet

Jiří Ptáček nastoupil do Anywhere ze společnosti Sybase, kde tři roky působil na pozici Business Development Manager. Je absolventem ČVUT Praha, doktorskou disertační práci zpracoval na VŠCHT Praha a Brunel University London. Mezi jeho záliby patří lyžování, volejbal, tenis, dále společenský tanec a četba.

Anywhere s.r.o. je IT konzultační společnost dodávající softwarová řešení a služby v oblastech Business Intelligence, Data Warehousing, Database Systems a Mobile Solution pro široký okruh významných zákazníků především v segmentech financí, pojišťovnictví, bankovnictví, telekomunikací, veřejné správy, výrobních a re-tailingových společností.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).