Hlavní navigace

Nový rekord ČT1 – milionoví Komici na jedničku s Felixem Holzmannem

[Tisková zpráva] Středeční večer sestavený z pořadů Pošta pro tebe, Komici na jedničku a zábavného sestřihu Odkud já vás znám vidělo 2. února v průměru 1 milion 166 tisíc dospělých diváků. Šlo o zatím nejsledovanější večerní programovou nabídku letošního roku na ČT1.

Sdílet

Česká televize uvedla ve středu 2. 2. od 20:00 na Jedničce další pokračování pořadu Pošta pro tebe, kterou vyhledalo v průměru 1 milion 246 tisíc dospělých (sledovanost 14,1 % při podílu na publiku 30,18 %).

Na Poštu navázal další díl premiérového cyklu Komici na jedničku. Tentokrát Petr Nárožný a jeho hosté v Muzeu komiků vzpomínali na veselého chlapíka s brejličkami a tralaláčkem, mistra humorných dialogů a populárního televizního baviče Felixe Holzmanna. Jeho nezapomenutelné scénky si v dokumentu České televize pustilo v průměru 1 milion 223 tisíc diváků starších 15 let (sledovanost 13,9 % při podílu na publiku 30,99 %). Poté si ještě Felixe Holzmanna v zábavném sestřihu Odkud já vás znám vychutnalo 997 tisíc dospělých (sledovanost 11,3 % při podílu na publiku 33,96 %).

První únorový středeční večer na Jedničce byl divácky nejúspěšnější středou letošního roku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).