Hlavní navigace

Nový rozvaděč Atrack SENSA od Inteleku by unesl i medvěda!

[Tisková zpráva] Brno, 4. 8. 2009 – INTELEK, distributor síťových prvků s přidanou hodnotou, představuje novou řadu rozvaděčů značky Atrack pod názvem SENSA. SENSA jsou spolehlivé a robustní rozvaděče, které vám umožní bezpečné uložení prvků síťové infrastruktury. Rozvaděče vycházejí z ověřené konstrukce klasické řady Atrack LC-06+, jsou vyráběny pomocí nejmodernějších technologií zpracování plechů a nabízejí mnoho vlastností shodných s modely LC-06+. Liší se však velmi příznivou cenou.

Sdílet

Rozvaděče SENSA jsou dostupné ve standardním provedení o výšce 15U, 24U, 32U, 42U a 45U a rozměrech 600 × 600 mm, 600 × 800 mm, 800 × 800 mm, 600 × 1000 mm a 800 ×1000 mm. Všechny modely jsou k dispozici ve dvou barevných variantách – šedé (RAL 7035) a černé (RAL 9005).

Rám rozvaděčů je vyroben z 1,5 mm tlustého, svařovaného, ocelového plechu, který zaručuje vysokou stabilitu a především nosnost 200, 300 nebo až 400 kg, což je právě přibližně hmotnost urostlého medvěda brtníka. Kabelové prostupy jsou umístěny v zadním zákrytu, dnu a stropu rozvaděče. Ventilační jednotka pak může být namontována do stropu nebo dna.

Všechny díly rozvaděče jsou vodivě propojeny. Dveře, které jsou vybaveny zámkem s jednobodovým zamykáním, umožňují jednoduché nastavení otevírání zleva nebo zprava. Díky univerzálnímu klíči je možné stejný klíč použít jak k otevření dveří, tak i všech výklopných bočních a zadních zákrytů. V případě skleněného provedení dveří je použito bezpečnostní lepené a kalené sklo. Doobjednat lze také perforované zákryty, celoplechové nebo perforované dveře.

Velkým bonusem pro každého je velmi krátká dodací lhůta, neboť všechny standardní velikosti drží Intelek skladem. V případě nestandardních rozměrů a výroby na objednávku nebudete čekat déle než 10 dní.

O společnosti INTELEK spol. s r.o.
INTELEK (www.intelek.cz) je distributor komponent a systémů pro počítačové sítě na bázi optických a metalických kabelů, dodavatel moderních bezdrátových technologií pro licencované pásmo a průkopník technologie WiMAX v ČR. V portfoliu firmy jsou zastoupeny například značky Alvarion, Atrack, Proxim, RiT, Signamax, Solarix, Tenda a Extricom. INTELEK poskytuje obchodní a technickou podporu zákazníkům, iniciuje výrobu nových komponent a podílí se na vývoji produktů a jejich testování.