Hlavní navigace

Nový šéf českého obchodního týmu SITRONICS TS

[Tisková zpráva] Obchodním a marketingovým ředitelem společnosti SITRONICS Telecom Solutions byl jmenován Josef Jurašek. Bude zodpovědný za rozvoj obchodních aktivit společnosti a řízení vztahů se zákazníky.

Sdílet

Praha, XY. října 2008 – Obchodní tým společnosti SITRONICS Telecom Solutions, výrobce telekomunikační infrastruktury, informačních systémů a technologií, posílil Josef Jurašek (31), který byl jmenován novým obchodním a marketingovým ředitelem české divize společnosti. Ve své pozici bude zodpovědný za rozvoj obchodních aktivit a řízení vztahů se zákazníky ve všech zemích světa kromě Ruské federace a zemí CIS. Zároveň se bude podílet na tvorbě globálních strategických a obchodních plánů společnosti SITRONICS TS.

Josef Jurašek do SITRONICS TS přišel ze společnosti Intracom Middle East, Dubaj, systémového integrátora a výrobce telekomunikačního zařízení, která je součástí skupiny SITRONICS. Zde byl zodpovědný za řízení a rozvoj obchodních a marketingových aktivit společnosti na asijském kontinentu. Před svým příchodem do společností SITRONICSu působil jako obchodní manažer pro oblast EMEA v kanadské společnosti PortaOne či jako výkonný ředitel společnosti SkyNet.

Josef Jurašek je absolventem Vysoké školy podnikání v Ostravě, oboru Ekonomie a managementu. Od doby svých studií se pohyboval výhradně ve společnostech zaměřených na telekomunikace, a získal tak nejen množství odborných zkušeností, ale i detailní znalost světového trhu. Ve svém volném čase se věnuje sportu, především cyklistice a lyžování.

„Jedním z hlavních cílů, které jsem si v nové pozici stanovil, je rozšíření a diverzifikace zákaznického portfolia společnosti,“ uvedl Jurašek ke svému jmenování. „S tím logicky souvisí i tvorba a udržení dlouhodobých partnerských vztahů se zákazníky, která je pro náš byznys klíčová.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).