Hlavní navigace

NOVÝ ŠÉFPRODUCENT VLASTNÍ TVORBY V TELEVIZI PRIMA

[Tisková zpráva] Televize Prima obsazuje od 4. 5. 2009 novou pozici šéfproducenta vlastní tvorby. Po pečlivém výběru a zvažování řady kandidátů se programový ředitel Televize Prima Gordon Lovitt rozhodl pro Milana Hermana. Na pozici šéfproducenta vlastní tvorby a rozvoje nových formátů bude Milan Herman zodpovědný za vývoj nových i stávajících formátů vlastní tvorby a hledání nových příležitostí a talentů.

Sdílet

„Chceme stále pokračovat v rozvoji vlastní tvorby – investovat nejen do výroby vlastních pořadů, ale také do hledání nových talentů i nápadů jak divákům dávat to, co od nás chtějí – tedy příjemnou, milou a inspirativní zábavu. Proto je pro nás funkce šéfproducenta vlastní tvorby tak důležitá a věříme, že Milan Herman je díky svým manažerským schopnostem a zkušenostem v showbusinessu tím pravým kandidátem,“ shrnuje očekávání od nového člena týmu Gordon Lovitt.

Milan Herman (45 let) působil v managementu mnoha mediálních společností. Řadu let vedl českou a slovenskou pobočku BMG, kde se podílel na budování statutu desítek známých interpretů (Buty, Aneta Langerová, Janek Ledecký, Věra Bílá, Elán, Marie Rottrová, Sámer Issa ad.) a na produkci jejich koncertů a televizních vystoupení. Po celosvětovém spojení firem BMG a Sony Music odešel z BMG a založil Scream Artist Management, firmu, která zastupovala některé finalisty soutěže SuperStar v Čechách i na Slovensku. V roce 2008 pracoval na pozici Specialista vývoje nových zábavných pořadů v televizi Nova, vyprodukoval pro Nova Cinema týdeník o filmu s názvem Hvězdný reportér.

„Od svého odchodu z hudebního průmyslu jsem měl jasnou vizi, že chci svůj další profesionální život spojit s televizí. Mám za sebou desítky audiovizuálních projektů, ale příležitost pracovat pro velkou soukromou televizi je pro mě obrovská výzva. A jsem velice rád, že se tou televizí stává Televize Prima, která se úspěšně věnuje vlastní tvorbě a která pro své diváky připravuje kvalitní zábavu,“ říká nový šéfproducent vlastní tvorby Televize Prima Milan Herman.