Hlavní navigace

Nový seriál na TV Paprika! Pivní agent: Jan Rosák

[Tisková zpráva] Jan Rosák – známý gastroagent – plní novou misi: tentokrát cestuje českými zeměmi po stopách menších i větších pivovarů!

Sdílet

V České republice je dodnes v provozu několik set pivovarů a pivovárků. Pivo, jak je známo, je pro Čechy láskou víc než tradiční, která opravdu nerezaví, rozumí mu snad každý a výběr piv je nepřeberný.

Produkty některých pivovarů ani nepřijdou do obchodů, dají se koupit jen přímo v místě, kde se vařily.

V našem seriálu Jan Rosák podniká jednodenní výlety po republice, při kterých najde i ten nejzapadlejší venkovský pivovar, nebo se zastaví v některé z pražských manufaktur na „tekutý chléb”, aby nás zasvětil do tajemství správného vaření piva a míst, kde tato tajemná činnost probíhá. Poté, co se seznámíme s procesem výroby českého národního nápoje a ochutnáme jeho zdařilý výsledek, náš agent nám s pomocí přítomných kuchařů předvede, jaká jídla se dají vykouzlit s pivem nebo k pivu, s nímž jsme se před několika minutami seznámili.

Někdo si dává pivo jen tak, někdo k jídlu, Čech i do jídla! Kdo nevěří, ať tam běží a rychle si zapne stanici TV Paprika! Seriál Pivní agent bude k vidění od 14.listopadu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).