Hlavní navigace

Nový sitcom Ivana Mládka NOHA 22 startuje ve čtvrtek večer na TV Barrandov

[Tisková zpráva] TV Barrandov ve čtvrtek 1. září uvede první díl nového sitcomu Ivana Mládka NOHA 22. Šestnáctidílný seriál zavede diváky do tak trochu jiné nemocnice každý čtvrtek ve 22:00.

Sdílet

Konverzační sitcom panoptika Ivana Mládka se odehrává v jednom nemocničním pokoji, přičemž tři hlavní diskutující nevstanou za celý seriál z postele. Z poklidu je nevyvádí ani sestry, lapiduch, uklízečka, obtížné návštěvy a lékaři, kteří se navzájem hádají a často i pokouší o vraždy.

Hrají Ivan Mládek, Jan Mrázek, Milan Pitkin, Lenka Plačková, Libuška Roubychová, Zdeněk Srstka, Jaroslav Sypal, a Lenka Šindelářová. V epizodních rolích se objeví Dagmar Patrasová coby Mládkova manželka nebo mim Jaroslav Čejka, pro kterého to byla dle jeho slov po letech strávených v léčebně poslední herecká příležitost.

Role nemocničního zřízence v sitcomu byla také poslední pro Mládkova dlouholetého kolegu Ivo Pešáka. Ten si zahrál jen v prvním díle, jeho nemoc mu další natáčení neumožnila. Zemřel krátce před poslední klapkou.

Noha 22 je po Cyranově ostrově a Cyranově poloostrově dalším počinem Ivana Mládka na obrazovce TV Barrandov. Oba předešlé tituly zaznamenaly diváckou přízeň a dodnes se v reprízách těší dobré sledovanosti.