Hlavní navigace

Nový sitcom televize Nova Helena už zítra ve 21:30!

[Tisková zpráva] Sandra Pogodová, Leoš Noha nebo Martha Issová – to jsou hvězdy zbrusu nového rodinného sitcomu Helena, který uvidí diváci v premiéře ve čtvrtek ve 21:30 po Ordinaci v růžové zahradě 2. Seriál Helena líčí život početné rodiny Musilů, která čelí všem strastem a radostem rodinného života s velkým nadhledem a optimismem. Diváci se mohou těšit na skvělé herecké výkony, spousty vtipných hlášek i situace, které velmi dobře známe z našich životů.

Sdílet

Praha, 21. března 2012 – Už zítra 22. března startuje na obrazovkách televize Nova původní rodinný sitcom Helena. V hlavních rolích se představí Sandra Pogodová alias cílevědomá matka Helena, Leoš Noha coby milovník piva Dan nebo Martha Issová v roli protivné Heleniny sestry Kláry. V hlavních dětských rolích uvidí diváci Martinu Kavanovou, Jana Maršála a Kristýnu Belzovou. První epizodu seriálu Helena s názvem Perný den odvysílá televize Nova ve 21:30 po Ordinaci v růžové zahradě 2.

„Musilovi jsou vskutku průměrnou dělnickou rodinou s nadprůměrným počtem dětí. S určitým vtipem a nadhledem musí Helena – hlava rodiny, řešit spoustu současných problémů jak existenčních, tak i vztahových. K tomu všemu chodí do práce a jako máma vychovává tři ratolesti. Proto zde vtip a nadsázku občas střídají věci „ze života“, jež mohou být televiznímu divákovi velmi blízké svou lehce trpkou realitou,“ vysvětluje kreativní producent Heleny Evžen Gogela.

V úvodní epizodě čeká Helenu Musilovou hned několik úkolů: Vypravit manžela do práce, děti do školy, poté si v práci vyslechnout nápady bláznivé sestry a následně třídní učitelce vysvětlit, proč její dcera v hodinách štěká. Přesně tak totiž vypadá všední den hlavní hrdinky. Dokáže její manžel Dan alespoň spravit ucpaný odpad u dřezu?

Nový sitcom Helena od 22. března každý čtvrtek ve 21:30 na TV Nova.

Více informací o seriálu najdete na stránkách helena.nova.cz. Všechny odvysílané díly seriálu Helena, budou registrovaným uživatelům dostupné na Voyo.cz zdarma. Uživatelé, kteří si zakoupí měsíční předplatné, mají exkluzivní možnost sledovat seriály TV Nova s týdenním předstihem před televizní premiérou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).