Hlavní navigace

NOVÝ SMĚROVAČ ZVYŠUJÍCÍ PRODUKTIVITU OD SPOLEČNOSTI D-LINK

[Tisková zpráva] Praha 15. září 2006 - Společnost D-Link uvádí bezdrátový 108Mb/s gigabitový směrovač DI-724GU, který v sobě integruje několik velmi užitečných funkcí pro zvýšení produktivity a snížení výdajů. Používá inteligentní technologii Quality of Service (QoS) sloužící ke zlepšení kvality VoIP hovorů a komunikace bez jakéhokoli přerušení. Vestavěný port USB 2.0 může být použit pro tiskový server i pro konfigurační funkci Windows® Connect Now. K DI-724GU je možné připojit až čtyři PC nebo servery s ethernetovým rozhraním 10/100/1000Mb/s pro rychlý přenos velkého objemu dat.

Sdílet

DI-724GU poskytuje ve spojení s dalšími zařízeními D-Link 108Mb/s SuperG maximální rychlost bezdrátového přenosu dat až 108Mb/s. Dokáže zvládnout i náročný síťový provoz a sdílení tiskárny při zachování plynulého přenosu VoIP hovorů. DI-724GU rovněž sdružuje sdílení širokopásmového Internetu, USB tiskový server, QoS engine, několik gigabitových LAN portů a vysokorychlostní bezdrátový přístup v jedné odolné kovové skříňce s novým designem.

Směrovač DI-724GU používá inteligentní engine pro automatickou detekci a upřednostňování paketů citlivých na zpoždění, takže mohou být posílány přes Internet ihned, jak jsou požadovány. Výsledkem je rychlejší zpracování přenosů probíhajících v reálném čase, menší zpoždění a lepší funkčnost pro uživatele.

Vestavěný port USB 2.0 může být použit pro tiskový server i pro funkci Windows Connect Now. USB tiskárna, připojená ke směrovači, umožňuje sdílení mezi uživateli sítě. Pomocí funkce PS Wizard může správce sítě snadno nakonfigurovat připojenou tiskárnu pro tisk v síti. USB port může být použit také pro nakonfigurování bezdrátového připojení. Správce sítě může zkopírovat informace o nastavení z počítače do USB flash paměti a přenést je do směrovače přes USB port. S funkcí Windows Connect Now je konfigurace bezdrátové sítě snadná – stačí spustit Průvodce instalací bezdrátové sítě ve Windows XP SP2.

Pro zabezpečení sítě je směrovač DI-724GU vybaven dvojicí firewallových funkcí pro kontrolu paketů (SPI) a překlad síťových adres (NAT) s ochranou proti DoS útokům. Tyto síťové funkce je možné používat, aniž by tím utrpěl výkon sítě. Navíc je zde vylepšený systém kontroly přístupu a „rodičovského dozoru“, který blokuje nežádoucí obsah a zabraňuje zaměstnancům, aby se rozptylovali mimopracovní činností.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).