Hlavní navigace

Nový software pro správu produkčního tisku od společnosti Canon

[Tisková zpráva] Software Helix Production Workflow staví na úspěchu uniFLOW Output Manager (OM). Integrace s dalšími aplikacemi přinese uživatelům vysoce kvalitní a výhodný personalizovaný tisk.

Sdílet

Praha, 8. dubna 2008 – Společnost Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, dnes představila softwarový balíček Helix Production Workflow pro správu produkčního tisku. Návštěvníci veletrhu Drupa v Düsseldorfu (29. květen – 11. červen 2008) si budou moci na vlastní oči prohlédnout výhody tohoto systému, jehož výhradním distributorem je společnost Canon.

Helix Production Workflow byl navržen s cílem zautomatizovat a zjednodušit proces tiskových úloh. Díky spojení s dalšími produkty značky Canon a integrací s CRM, ERP a MIS aplikacemi si tak mohou grafická studia či tiskárny zajistit optimální personalizovaný tisk.

„Uvedením balíčku Helix Production Workflow jsme se zase o krok přiblížili k našemu cíli – poskytnout zákazníkům komplexní integrované řešení pro správu produkčního tisku,“ uvádí Petr Jetel, produktový manažer Canon Business Solutions pro produkční tisk. „Při jeho vývoji jsme společně s NT-ware zohlednili potřeby našich zákazníků. Nadále jim chceme dodávat efektivní, výkonný, cenově dostupný a přitom jednoduše ovladatelný systém pro správu workflow.“

Softwarový balíček Helix Production Workflow staví na úspěchu uniFLOW Output Manager, který byl vyvinut společností NT-ware. Je určen zejména pro korporátní prostředí a kopírovací centra. Workflow je kompletně založen na PDF dokumentech a ve spojení s pokročilým grafickým rozhraním umožňuje pohodlné nastavení tisku. Oproti uniFLOW OM dále disponuje rozšířenou škálou funkcí, které zajišťují maximální spokojenost zákazníků reprografických studií, print-for-pay sektoru či kreativních a komerčních zakázek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).