Hlavní navigace

Nový soutěžní seriál Unchained Reaction

[Tisková zpráva] Nová soutěž proti sobě staví různorodé týmy, jejichž úkolem je sestavit neuvěřitelné řetězové reakce. Soutěž bude premiérově vysílat Discovery Channel v polovině roku 2012.

Sdílet

16. února 2012 – Discovery Channel představuje NESPOUTANOU REAKCI, nový soutěžní seriál, jehož výkonnými producenty jsou Adam Savage a Jamie Hyneman, známí ze seriálu BOŘIČI MÝTŮ. Oba producenti jsou zároveň porotci v šestidílné soutěži. Stojí v ní proti sobě dva týmy složené z hráčů různých profesí, jejichž úkolem je připravit řetězovou reakci. Nebudou však stavět řádky dominových kostek, ale musí zapojit své dovednosti, vynalézavost a vtip a vytvořit velmi rozsáhlé sestavy. Premiéra pořadu NESPOUTANÁ REAKCE na kanálu Discovery Channel je plánovaná v červnu 2012.

Dva týmy sestavené z umělců, raketových inženýrů, odborníků na animatroniku, techniků i zcela obyčejných lidí každý týden obdrží identické nástroje a materiál a budou mít pět dní na to, aby sestavili sadu mechanismů na zadané téma. Přetlakovaný papiňák, který díky jemné mechanice poslouží jako pyrotechnika a způsobí masivní destrukci? Vytvoření kyvadla z lednice? To vše je zcela možné v NESPOUTANÉ REAKCI. Katapulty? Létající talíře? Gilotiny? Cokoliv se hodí jako spouštěč dalšího článku řetězové reakce.

K vítězství v NESPOUTANÉ REAKCI bude nutná týmová spolupráce a nekonvenční myšlení. Soutěžní týmy se utkají o to, kdo v krátkém čase dokáže sestavit nejzajímavější mechanismy. Každý týden Jamie a Adam pozvou jednoho hosta jako dalšího rozhodčího a společně rozhodou, který tým je nejvíce zaujal vynalézavostí, energií a působivou podívanou.

„Duch NESPOUTANÉ REAKCE spočívá v průniku umění, techniky a týmové spolupráce, v oslavě všech jmenovaných komponent jsou Adam a Jamie mistry. Oba dokáží se zaujetím vyvolat podiv nad fungováním obyčejných věcí kolem nás. Jsme rádi, že můžeme přinést tento nový soutěžní seriál zvídavým divákům kanálu Discovery,“ říká Barbaba Bilinská, ředitelka kanálů Discovery Networks pro střední Evropu.

Adam Savage vysvětluje: „Chtěli jsme vytvořit pořad, kde bude proces řešení problému stát na předním místě a v centru pozornosti. Přesně to se nám podařilo u NESPOUTANÉ REAKCE.“ Jamie Hyneman dodává: „Vynalézavost soutěžících a jejich energie bez hranic nás překvapila v každém dílu.“

Pořad NESPOUTANÁ REAKCE pro Discovery Channel vyrábí Discovery Studios a BermanBraun.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).