Hlavní navigace

Nový systém fungování moderátorských dvojic Televizních novin

[Tisková zpráva] Praha 11. října 2007 – TV Nova se rozhodla změnit koncepci moderátorů zpravodajství. Počínaje 14. říjnem budou Televizní noviny, hlavní zpravodajská relace vysílaná každý den v 19:30, nadále moderovat pouze dvě dvojice: Lucie Borhyová - Rey Koranteng a Markéta Fialová - Karel Voříšek.

Sdílet

Vlastní moderátorskou dvojici získají i Odpolední Televizní noviny, které mají dlouhodobě výborné výsledky sledovanosti. Utvoří ji stávající moderátor Pavel Dumbrovský a nová moderátorka Renáta Czadernová.

Pavla Charvátová, která doposud moderovala s Pavlem Dumbrovským večerní Televizní noviny, zůstává i nadále členem týmu zpravodajství TV Nova a v budoucnu se objeví v některém z připravovaných projektů.

Renáta Czadernová
Narodila se 2. 1. 1985 v Ostravě – Zábřehu, v současné době bydlí v Praze. Odmaturovala na Gymnáziu Fr. Hajdy v Ostravě – Hrabůvce. V současné době studuje Fakultu humanitních studií UK. Již během gymnaziálních studií pracovala v Týdeníku Ostrava (články, rozhovory s politiky a známými osobnostmi, ankety) a poté jako asistentka v pořadech Bludiště a Tak neváhej a toč! V roce 2004 absolvovala stáž ve zpravodajství ČT. O dva roky později se stala 2. vicemiss ČR 2006 a nastoupila jako redaktorka pořadu Extra do televize Prima.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).