Hlavní navigace

Vysoká kvalita a výkon za dostupnou cenu: nový telefon Siemens Gigaset C470

[Tisková zpráva] Atraktivní a snadno ovladatelný telefon Gigaset C470 od společnosti Siemens Home and Office Communication Devices nabízí příjemný design a mnoho zajímavých funkcí za rozumnou cenu. Tento nejnovější DECT telefon obsahuje novou ekologickou technologii společnosti Siemens. Technologie ECO-DECT šetří energii a snižuje vysílací výkon, a tím nám všem poskytuje možnost udělat něco málo pro životní prostředí.

Sdílet

Telefon Gigaset C470 nejen dobře vypadá, ale může se pochlubit i řadou zajímavých funkcí. Telefon má podsvícený barevný grafický displej, vylepšený reproduktor s vynikající kvalitou zvuku, možnost připojení pro náhlavní soupravu a telefonní seznam s kapacitou na 150 záznamů. Výrazně dlouhá životnost baterie umožňuje až 12 hodin hovoru, což je ideální pro uživatele či firmy, které často dlouze volají.

Díky nové technologii Siemens ECO-DECT mohou uživatelé telefonu Gigaset C470 očekávat až o 60 % nižší spotřebu energie v porovnání s běžnými sluchátky. Telefony Siemens Gigaset již po několik let snižují vysílací výkon mezi sluchátkem a základnou v závislosti na jejich vzájemné vzdálenosti. Čím blíže základně se sluchátko Siemens nachází, tím méně energie je mezi nimi potřeba přenášet, což umožňuje delší pohotovostní dobu. Při použití technologie ECO-DECT se vysílací výkon základny snižuje na nulu v případě, že je sluchátko v základně uloženo a nabíjí se. Tím však přínosy telefonu Gigaset C470 pro životní prostředí nekončí. Pokud se používá několik sluchátek, umožňuje volba nové funkce „ECO Mode“ snížit výkon základny o 80 %.

Telefon Gigaset C470 je nyní již v prodeji v klasickém černém provedení. Doporučená koncová cena telefonu je 1.890,– Kč.