Hlavní navigace

Robustní a šetrný vůči životnímu prostředí: nový telefon Siemens Gigaset E450

[Tisková zpráva] Společnost Siemens Home and Office Communication Devices (SHC) přidala do svého úspěšného bezšňůrového telefonu Gigaset E450 výhody nové technologie ECO DECT. Gigaset E450 je odolný vůči nárazu, postříkání vodou a prachu. Díky technologii ECO DECT spotřebovává nový model o 60 procent méně energie než jeho předchůdce a zároveň výrazně snižuje vysílací výkon. Robustní bezšňůrový telefon je ideální pro rodiny s dětmi nebo pro použití v dílně či na zahradě.

Sdílet

Uživatelsky přívětivý model Gigasaet E450 SIM je připraven zvládat všechen stres a zátěž každodenního používání. Vyznačují se funkčním designem, vynikající kvalitou a robustností. Gumová těsnění podél sluchátka a membrána uvnitř spolehlivě chrání interiér před špínou a stříkanci. Telefon splňuje standard DIN IP 54, což znamená, že snadno zvládne lehkou přeháňku či prach a piliny v dílně kutila.

Integrovaný reproduktor s ovládáním hlasitosti maximalizuje pohodlí a flexibilitu. Je-li to požadováno, může být do sluchátka E45 pomocí 2,5milimetrového konektoru zapojena náhlavní souprava. To uživatelům ulehčí telefonování, například při vaření či žehlení. Šestiřádkový barevný displej, podsvícená klávesnice a intuitivní grafické menu zajišťují jednoduché ovládání. Dále je možné zasílat textové zprávy (SMS) o délce až 640 znaků. Lidé, kteří telefonováním tráví spoustu času, také ocení dobu hovoru až 12 hodin a až 160hodinovou pohotovostní dobu.

Funkce ECO DECT
Díky technologii ECO DECT a energeticky úspornému spínacímu napájení snižuje tento nový bezšňůrový telefon společnosti Siemens spotřebu energie až o 60 procent v porovnání s tradičními bezšňůrovými telefony Gigaset. Je-li používáno pouze jedno sluchátko, snižuje základna vysílací výkon telefonu Gigaset E450 téměř na nulu, když se sluchátko nachází v nabíječce. Ke snížení vysílacího výkonu modelu Gigaset E450 o 80 procent lze využít také režim ECO, a to i v případě používání několika sluchátka či při telefonování. Sluchátka navíc automaticky snižují vysílací výkon v závislosti na vzdálenosti od základny – například při vzdálenosti osmi metrů na pouhých 15 procent.

Cena a dostupnost
Telefon Gigaset E450 SIM je nyní dostupný za maloobchodní cenu 2.790,– Kč a je nabízen v barvě „noční modř“ s kontrastujícími šedými gumovými prvky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).