Hlavní navigace

Nový telefonní tarif UPC: volání na pevné linky v ČR zdarma!

[Tisková zpráva] Anytime: Nový atraktivní telefonní tarif UPC

Sdílet

Praha 28. ledna 2008 Společnost UPC Česká republika oznamuje, že její oblíbená služba UPC telefon nově nabízí další, velmi výhodný tarif pro všechny, kteří často telefonují v rámci území České republiky. Nový tarif se jmenuje Anytime a umožňuje za pevný měsíční poplatek 599 Kč (včetně DPH) volat zdarma na pevné linky po celé České republice. Volání není nijak omezováno ani časem ani délkou hovoru. Zákazník navíc ušetří oproti srovnatelné nabídce na trhu 162 Kč měsíčně, respektive 1944 Kč ročně.

„Rozšíření našich telefonních tarifů o zákaznicky atraktivní Anytime je výrazem našeho úsilí nabízet kvalitní a cenově výhodnou hlasovou službu, která bude udávat tón v tomto segmentu českého telekomunikačního trhu“, komentuje zavedení nového tarifu generální ředitel společnosti Václav Bartoň a dodává: „ Anytime zcela jistě uvítají v rodinách, kde se často telefonuje a zcela jistě si ho oblíbí všichni, kdo se dosud omezovali při volání ve špičce, hlídali délku hovoru a případně se obávali měsíčního účtu za telefon“.

V rámci zaváděcí kampaně každý zákazník Anytime navíc získá dárek v hodnotě vyšší než 1000 Kč: za první dva měsíce zaplatí totiž za využívání tarifu místo pravidelného měsíčního paušálu pouze 1 korunu. Samozřejmostí je také profesionální instalace služby, opět za 1 korunu a zapůjčení přenosného či šňůrového telefonního přístroje Siemens nebo Panasonic. Anytime je třetím telefonním tarifem, který UPC nabízí. Ostatní dva se jmenují Basic a Freetime.

Tarif „UPC Telefon Basic” je ideálním řešením pro ty, kdo rádi telefonují, ale nechtějí platit vysoké paušální poplatky. Měsíční paušál je 220 Kč včetně DPH. Uživatel platí za každou započatou minutu místních, meziměstských a mezinárodních hovorů a hovorů do mobilních sítí. V rámci tohoto tarifu UPC nabízí ve všední dny od 19:00 hod do 7:00 hod. a po celý den o víkendech atraktivní sazby pro místní a meziměstské hovory a dále bezplatné hovory v rámci sítí UPC v ČR, tj. mezi všemi zákazníky UPC.

Tarif„UPC Telefon Freetime” je vynikající nabídka pro ty, kteří rádi neomezeně telefonují především večer a o víkendech. Měsíční paušál je 330 Kč včetně DPH. S touto možností může uživatel neomezeně telefonovat zdarma o víkendu, svátcích a v pracovní dny do 19:00 hod do 7:00 hod. na všechny pevné linky v ČR. Tarif “UPC Telefon Freetime” dále nabízí bezplatné hovory v rámci sítí UPC v ČR, tj. mezi všemi zákazníky UPC.

Společnost upozorňuje že do hovorů zdarma nejsou započítávány hovory na placené linky. Hovory do mobilních sítí a do zahraničí se řídí stejnými poplatky jako v případě zbývajících tarifů a jsou pro zákazníka opět cenově výhodné.