Hlavní navigace

Nový věrnostní program IOL TOP

[Tisková zpráva]

Sdílet

INTERNET OnLine připravil pro své zákazníky věrnostní program IOL TOP

Od 15.září 2000 přichází INTERNET OnLine se zajímavým programem pro zákazníky služeb IOL. Stávající zákazníci vytáčeného připojení přes analogový modem nebo euroISDN jsou právě v těchto dnech automaticky zařazeni do věrnostního programu IOL TOP a získávají tak k poskytovaným službám přidanou hodnotu. Prostřednictvím tohoto programu bude moci využít každý z platících uživatelů IOL systém slev a atraktivních nabídek pod názvem IOL TOP.

Jedinou podmínkou pro účast v IOL TOP je odebírání jakéhokoliv placeného vytáčeného připojení poskytovatele internetových služeb INTERNET OnLine.

Každý člen IOL TOP získává možnost využít výrazných slev společností COMFOR a THOMSON. Dále se může podívat do zahraničí s cenově atraktivními zájezdy cestovní kanceláře ČEDOK a pro všechny milovníky filmového umění jsou připraveny v některých kinech ke shlédnutí vybrané filmy společnosti WARNER Bros. Dalšími partnery jsou mimo jiné společnosti VOLVO a Alwitronic. Do konce září se připojí také společnost LangMaster. Od října letošního roku bude nabídka IOL TOP obohacena o nové partnery s atraktivními příležitostmi, o kterých budou zákazníci včas informováni na stránkách www.iol.cz.

Celý systém výhod je řešen prostřednictvím karty IOL TOP, kterou získává každý stávající zákazník automaticky. Nový zákazník obdrží tuto kartu při objednání některé z placených služeb vytáčeného připojení IOL (IOL MAIL, IOL BASIC, IOL STANDARD). Karta IOL TOP je označena vlastním identifikačním číslem a jménem klienta. Při nákupu zboží nebo produktů ji pak stačí pouze předložit u partnera IOL. INTERNET OnLine plánuje rozšířit celý program o objednávání a placení všech produktů i prostřednictvím internetu.

Noví zájemci o zařazení do věrnostního programu mohou na území celé České republiky v prodejnách COMFOR, Computer City a dalších 10 regionálních prodejnách obchodních partnerů získat novou registrační sadu IOL, prostřednictvím které začnou odebírat některou z uvedených služeb. Součástí této registrační sady IOL TOP je také zdarma myš k PC, podložka a základní informace potřebné pro vstup do světa internetu. Zároveň mohou využít bezplatné nabídky na instalaci připojení k internetu doma nebo v kanceláři.

Zájemci o věrnostní program mohou také zvolit cestu přímé online registrace na stránkách www.iol.cz.

Veškeré další informace o nové nabídce INTERNET OnLine naleznete na adrese: www.iol.cz nebo můžete využít služeb Call centra IOL s web rozhraním a bezplatnou telefonní linkou 0800/184 084.

Praha 14. září 2000

PhDr.Jana Voňavková
PR manažerka INTERNET OnLine
ČESKÝ TELECOM, a.s.
Thámova 11–13
186 21 Praha 8
tel.: 02/71466312, email: jana.vonavkova@hq­.iol.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).