Hlavní navigace

Nový vzor štíhlosti a elegance mobilních počítačů

[Tisková zpráva] ASUS U1F s ultratenkým 0,5cm LCD panelem a ultralehkou 1kg konstrukcí je ideálním společníkem na cesty

Sdílet

Praha 14. února 2007 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední výrobce výkonných přenosných počítačů, představuje kompaktní notebook s širokoúhlým 11,1" displejem, zhotovený na míru velkoměstským businessmanům coby stylový společník na cesty. Vše od zrcadlově lesklého vnějšího krytu LCD, přes nerezové hrany a pouzdro s obsahem uhlíkových vláken až po kůží potaženou pracovní plochu pod klávesnicí, vyzařuje dojem přepychu a dokonale propracovaného designu. Notebook U1F, vybavený nejnovější mobilní technologií Intel® Centrino® Duo, operačním systémem Windows® VistaTM a speciálními inovacemi společnosti ASUS, nabízí dynamické počítačové služby s bleskovou rychlostí.

Výjimečný luxus
Notebook U1F se zrcadlově lesklým krytem LCD vyniká reprezentativním, a přesto decentním stylem. Exkluzivní, kůží potažená pracovní plocha pod klávesnicí doplňuje design počítače o další smyslový rozměr, kombinující používání počítače s pocitem hebkosti při doteku.

Lehoučká konstrukce a prvotřídní kvalitaKrása notebooku je zdůrazněna jeho prostými a čistými liniemi. Nerezové hrany zvýrazňují jednotlivé části konstrukce a zvyšují její pevnost. Odolný kryt LCD poskytuje displeji zvýšenou ochranu před poškozením. Pro posílení celkové mobility notebooku U1F a zároveň zajištění dobré ochrany všech jeho částí, je kryt displeje vyroben ze slitiny hořčíku a hliníku, zatímco základní část je ukryta v pouzdru vyztuženém uhlíkovými vlákny.

Pastva pro oči
Obrazovka U1F používá speciální panel podsvětlený LED diodami, který má poloviční tloušťku ve srovnání s běžnými LCD panely a je také o třetinu lehčí. Displej má nižší spotřebu energie, nabízí lepší jas a kratší dobu odezvy. Široká lesklá 11,1" obrazovka s exkluzivní funkcí Splendid Color Enhancement Engine zobrazuje živé barvy a ostré detaily, čímž poskytuje uživateli ty nejpříjemnější vizuální zážitky.

Důkladná ochrana soukromí
Notebook nabízí inteligentní vyvážení mobility a výkonu spolu s komplexním zabezpečením. Bezpečnost dat je důsledně zajištěna vestavěným snímačem otisků prstů. Identifikace osob není ovlivněna aktuálním stavem povrchu kůže. Vestavěné TPM hardwarové řešení chrání před útoky hackerů, kteří se snaží zjistit hesla a šifrovací klíče pro přístup k chráněným datům.

Živá videokomunikace
Webová kamera s velkým rozlišením má jeden z nejmenších objektivů. Je zabudován do LCD panelu U1F a spolu s vestavěným, velmi kvalitním mikrofonem umožňuje pořádat videokonference kdekoliv bez nutnosti použití dalších kabelů a zařízení. U1F nabízí také mnoho možností bezdrátové komunikace pomocí integrovaného rozhraní WLAN 802.11 a/b/g a Bluetooth 2.0 pro rychlé přenosy dat a přístup k internetu.

Dlouhá výdrž baterie
Mobilita je ještě posílena prodlouženou výdrží baterie, což přispívá k vyšší produktivitě práce. Správa napájení ASUS Power4 Gear eXtreme prodlužuje dobu provozu baterie až o 20 – 25 % a zajišťuje tak spolehlivé a nepřetržité napájení notebooku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).