Hlavní navigace

Nový web Cinestar.cz

[Tisková zpráva] Praha, 21. srpna 2009 - V polovině srpna spustilo studio Refresh, s. r. o. (http://refresh.cz/), novou webovou prezentaci největší české sítě multikin – společnosti Cinestar (http://cinestar.cz/). Při návrhu prezentace byl kladen důraz především na přehledné a intuitivní prostředí, které návštěvníkům poskytne hlavní informace o promítaných i připravovaných filmech a usnadní rezervaci vstupenek.

Sdílet

Ke každému z filmů je k dispozici podrobný popis včetně obsazení, režie, fotogalerie a možnosti přehrát oficiální trailer. Informace k filmům jsou, díky propojení s Česko-slovenskou filmovou databází (http://www.csfd­.cz/), vkládány zcela automaticky a zaručují tak vždy maximální úplnost a aktuálnost. Webové stránky jsou přímo propojeny i s rezervačním systémem v kinech, návštěvníci tak kdykoliv mají okamžitý přehled o volných místech v sálu a některé z nich si mohou v bezobslužném systému snadno zarezervovat.

Filmovým distributorům a obchodním partnerům nabízí společnost Cinestar využití několika reklamních pozic, v čele s ojedinělým formátem „skin“. Při spuštění byl tento formát použit pro propagaci filmu „Vzhůru do oblak“ z dílny Walt Disney/Pixar a vzhled webu se tak proměnil v oblohu s poletujícími balónky, asociující hlavní motivy filmu. Tato nová forma off-screen reklamy umožňuje nenásilně umístit reklamní sdělení napříč celou prezentací a efektně vyplnit dosud nevyužité plochy stránek.

Do budoucna je v připravě verze pro mobilní telefony a aktivní přístup k návštěvníkům kin prostřednictvím věrnostních programů, pravidelných filmových zpravodajů zasílaných e-mailem a propojení se stále populárnějšími sociálními sítěmi. Již teď se například mohou návštěvníci kin a filmoví fanoušci přihlásit k odběru novinek na stále populárnějším serveru Facebook.com (http://www.fa­cebook.com/pa­ges/Cinestar/14478743­5830).

Multikina Cinestar naleznete v Hradci Králové, Olomouci, Ostravě, Jihlavě, Českých Budějovicích, Plzni, Liberci, Mladé Boleslavi a Pardubicích. Jsou vybavena nejmodernější promítací technikou s dokonalým prostorovým zvukem Dolby Digital a Dolby Surround EX. Šest z devíti multikin je vybaveno technologiemi promítání 3D filmů s aktivními brýlemi.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).