Hlavní navigace

Nový Wi-Fi „N“ router ZyXEL NBG 420-N je součástí řady ZyXEL Bestseller

[Tisková zpráva] Co to znamená? Mezi základní atributy produktů ZyXEL řady Bestseller tradičně patří kvalita, jednoduchost zapojení a ovládání. Kromě toho má Bestseller výhodnou cenu a prodlouženou záruku 3 roky. Právě proto jsou výrobky Bestseller oceňovány pro tu nejlepší kombinaci ceny, výkonu a užitné hodnoty. ZyXEL NBG 420-N Bestseller je bezdrátový router, využívající bezdrátovou síťovou technologii 802.11n Draft 2.0.

Sdílet

Díky této nové technologii eliminuje NBG-420 N hluchá místa a dokáže až šestinásobně rozšířit dosah vaší bezdrátové sítě. To vše při zachování zpětné kompatibility se všemi zařízeními normy 802.11b/g. Bestseller vychází vstříc zákazníkům nejen cenou a kvalitou, ale také spolehlivostí – záruka u tohoto zařízení byla prodloužena na 3 roky! Koncová cena NBG-420N je 1 499,– Kc bez DPH.

O společnosti ZyXEL
Společnost ZyXEL byla založena v roce 1989 na Taiwanu a v současnosti je předním dodavatelem kompletních řešení širokopásmových technologií pro telekomunikační společnosti, malé a střední firmy i domácí uživatele. ZyXEL se v rámci svých řešení může pochlubit nejnovějšími a nejmodernějšími síťovými prvky jako Triple Play, Quality of Service (QoS), Network Security a Network Management. Produkty a služby firmy ZyXEL jsou určeny pro firmy i domácí uživatele, kteří si tak mohou užívat vysoce kvalitních a univerzálních multimediálních aplikací v rámci bezpečného a snadno ovladatelného síťového prostředí. Díky společné síle 29 obchodních zastoupení a 3 vývojových center po celém světě se roční příjem firmy ZyXEL v roce 2007 vyšplhal na 480 milionů amerických dolarů. V současné době má firma přes 3.100 zaměstnanců a distributory v 70 zemích, kteří jsou schopni obsáhnout na 150 regionálních trhů.

Pro více informací navštivte: www.zyxel.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).