Hlavní navigace

Nový Wi-Fi Router ZyXEL P-320W – skvělé řešení za málo peněz nabízí bezpečný a rychlý přístup na internet pro každého

[Tisková zpráva] Router ZyXEL P-320W 4-v-1 zahrnuje (SPI) firewall a ochranu sítě proti DoS útokům (Denial of Service). Zařízení dále nabízí 64/128bitové WPA kódování signálu a autentifikační schémata a ZyXEL OTIST pro automatické nastavení nejvyšší úrovně bezpečného přenosu dat.

Sdílet

ZyXEL Communications (TSE:2391), přední světový výrobce řešení v oblasti vysokorychlostního přístupu na internet a síťových řešení uvádí cenově zajímavé řešení, navržené zejména pro nejširší využití v domácnostech a malých kancelářích. Nový ZyXEL P-320W je čtyřportový switch s firewallem pro bezpečnou správu malé sítě připojené na internet. Zařízení slouží také jako Access Point – podporuje standard pro bezdrátový přenos dat IEEE 802.11g. Díky vestavěnému firewallu SPI (Stateful Packet Inspection), zajistí P-320W spolehlivou ochranu pro všechny uživatele využívající internetové připojení.

Nastavení úrovně zabezpečení bez odborné pomoci 

Proč je šifrování tak důležité? Zejména proto, že právě bezpečnostní prvky zabraňují neautorizovaným a neznámým uživatelům využívat vaše internetové připojení. Vedle toho P-320W ochrání osobní a soukromé informace o vaší síti. Díky exkluzivní technologii „OTIST“ (One-Touch Intelligent Security Technology) lze stisknutím jediného tlačítka na routeru šifrovat data přenášená mezi ZyXEL P-320W a jinými bezdrátovými kartami ZyXEL s podporou technologie „OTIST“. 64/128bitové WPA kódování signálu a autentifikační schémata spolu se  ZyXEL „OTIST“ automaticky nastaví nejvyšší úroveň bezpečného přenosu dat.

Zahrňte vaší domácí síť bezpečností

Stejně jako plně vybavené širokopásmové zařízení, nabízí P-320W plnohodnotný firewall poskytující vysoký standard bezpečnosti, jaký je běžný u administrátorů spravujících podnikové sítě: Jako odpověď na časté síťové útoky obsahuje ZyXEL P-320W vedle excelentní ochrany prostřednictvím firewallu také ochranu proti DoS útokům a zabudovaný SPI, které napomáhají zajistit vysokou bezpečnost a chrání uživatele před útoky hackerů. P-320W umožňuje nastavit jedno VPN spojení a zajistit tak bezpečný přístup na internetu.