Hlavní navigace

Nový životní styl s Tech Data Distribution

[Tisková zpráva] Praha, 21. 3. 2007 – Společnost Tech Data Distribution uzavřela na základě mezinárodního koncernového partnerství nový distribuční kontrakt se společností Ergotron. Smlouva pro Českou republiku a Slovensko vstoupila v platnost ve druhé polovině února 2007.

Sdílet

Distribuční smlouva se týká celého portfolia společnosti Ergotron, jejíž produkty odrážejí nový měnící se životní styl a reagují tak na potřeby zákazníků. Reselleři tak získávají další produkty s výraznou přidanou hodnotou, což pro ně znamená silný prodejní potenciál. Portfolio produktů zahrnuje moderní ergonomické systémy uchycení monitorů a notebooků pro co nejkomfortnější práci.

„Produkty Ergotron jsou správnou odpovědí pro všechny, kteří své pracoviště nepovažují jen za místo výkonu práce, ale také za místo, ve kterém tráví většinu svého dne. Systém Ergotron se hodí do každé kanceláře nebo domácnosti a je způsobem, jak vnést více zdravého životního stylu na pracovní stoly,“ uvedl Martin Koubík, produktový manažer Tech Data Distribution.

Veškeré informace o produktech společnosti Ergotron najdete na: http://techda­ta.ergotron.com. Informace o společnosti Tech Data Distribution najdete na: www.techdata.cz a www.techdatask.sk.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).