Hlavní navigace

Billboard.cz a Cognito.cz vytvořili nový způsob propagace e-shopů

[Tisková zpráva] 11. 6. 2010 - Společnost Billboard.cz a internetová agentura Cognito.cz společně spustili nový affiliate program pro propagaci e-shopů. Výsledkem jsou tzv. shop-bubliny s produkty a odkazy na e-shop, které se zobrazují v obsahové síti Billboard.cz. „Propagace prostřednictvím nich je placená formou affiliate programu,“ řekl Michal Matula, technický ředitel vývoje Billboard.cz. Provozovatel e-shopu platí formou provizí z objednávek, které byly učiněny zákazníky, přivedenými prostřednictvím reklamního systému.

Sdílet

Nasazení affiliate programu je jednoduché a provozovatelům e-shopů umožňuje určení propagovaných produktů i klíčových slov, na která se shop-bubliny zobrazují. „Propagace v obsahové síti je vhodná pro oslovení nové skupiny potenciálních zákazníků, kteří většinou ještě nevědí, co nakoupit. Je snadnější jim nabídnout jiný výrobek, než který by sami vyhledávali,“ vysvětlil Jan Janča, CEO Cognito.cz.

Placení formou provizí z objednávek je zajímavým ekvivalentem modelu pay-per-click, kdy platíte i za návštěvníky, kteří se nikdy nestanou vašimi zákazníky. Bubliny mohou přivést jakékoliv množství uživatelů, ale provozovatelé e-shopů zaplatí jen za ty, kteří provedou objednávku, tedy model pay-per-action.

O reklamním systému Billboard.cz
Společnosti Internet BillBoard a.s. vyvíjí a provozuje softwarová řešení pro komplexní řízení reklamy na internetu a provozuje největší sítě internetové reklamy v Česku a na Slovensku. Je tvůrcem a provozovatelem reklamních sítí BillBoard a BB Exchange, systému pro správu reklamy BBelements, Intextové reklamy a dalších produktů.

http://internet­.billboard.cz/o-firme

O internetové agentuře Cognito.cz
Internetová agentura cognito.cz, s.r.o. je dodavatelem kvalitních webových prezentací a tvůrcem internetových strategií. Cognito dokáže zapřáhnout internet do služeb klientů a pomoci jim tak s realizací jejich záměrů a dosažením stanovených cílů. Zakládáme si na kvalitě, kreativitě a především na přímém a gentlemanském chování vůči zákazníkům. Přesvědčte se o tom a využijte naše služby v oblasti tvorby a správy internetových prezentací, vývoje webových aplikací, internetového marketingu, multimédií a konzultací.

http://www.cog­nito.cz/inter­netova-agentura/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).