Hlavní navigace

Nový Zuřivec Ráááádia!

[Tisková zpráva] Praha, 11.dubna Bývalý Zuřivec Rádia Impuls Jakub Zahradníček nadobro odletěl do Afriky a jeho nelehkou úlohu převzala nová posila ranního týmu Impulsových Zuřivý reportér Aleš Růžička.

Sdílet

Cesta Aleše Růžičky na Ráááádio vedla přes působení v České rozhlasu Plzeň, plzeňském rádiu FM Plus až po téměř tří a půlletou zastávku v píseckém Rádiu Prácheň. Nejvíce zkušeností však získal při svém dvouletém putování po Evropě. Hlavní část této doby prožil ve Velké Británii a Nizozemí.

A co pro Aleše znamená být Zuřivým reportérem nejposlouchanějšího rádia v republice?

„Ráááádio je pro mě skvělé propojení práce a zábavy. Proto že povinností zuřivého reportéra je být hodně na cestách, setkávat se se zajímavými lidmi z nejrůznějších oblastí běžného i profesního života a to všechno v podstatě sedm dní v týdnu – vlastně si nejsem jistý jestli pracuji nebo se bavím. Navíc jde o velkou výzvu, kterou jsem doufám uchopil, tak nejzuřivěji jak bych měl“.

Reportáže nového Zuřivého reportéra Aleše Růžičky jsou vysílány každý všední den v časech 6,40 hod, 7,40 hod, 8,40 hod a 15,15 hod.