Hlavní navigace

novým generálním ředitelem Zdeněk Pilz

[Tisková zpráva]

Sdílet

Novým generálním ředitelem společnosti Sun Microsystems Czech byl jmenován ing. Zdeněk Pilz

Zdeněk Pilz, Strategic & Partner Sales Manager Sun Microsystems Czech, byl jmenován novým generálním ředitelem společnosti.

Praha, 5. srpna 2004 – Novým generálním ředitelem české pobočky společnosti Sun Microsystems se po odchodu ing. Jiřího Krátkého stal ing. Zdeněk Pilz.

Zdeněk Pilz působí v různých pozicích ve společnosti Sun Microsystems přes šest let, před svým jmenováním generálním ředitelem zastával v Sunu pozici Strategic & Partner Sales Manager Sun Microsystems Czech.

Po absolvování strojní fakulty ČVUT získával Zdeněk Pilz obchodní zkušenosti především ve školící a konzultační divizi společnosti Software602 nebo jako obchodní manažer pro státní správu ve společnosti IBM.

„V posledních měsících jsem měl příležitost blíže poznat styl práce Zdeňka Pilze. Jeho obchodní zkušenosti z různých firem a pozic jsou dobrým předpokladem pro další růst a posílení pozice Sun Microsystems na českém trhu,“ řekl při příležitosti jmenování nového generálního ředitele Giovanni Di Filippo, Managing Director Middle Europe Sun Microsystems.

„Ve své nové roli chci klást důraz na porozumění potřebám zákazníků na všech úrovních naší společnosti,“ komentoval své jmenování Zdeněk Pilz, nový generální ředitel Sun Microsystems Czech. „Hlavními prioritami jsou pro Sun i nadále oblast vyspělých zákaznických služeb, softwarová platforma Sun Java System a rozšiřování spolupráce s obchodními partnery.“

Zdeněk Pilz je členem představenstva Sdružení pro informační společnost (SPIS), ve zbytcích volného času se snaží věnovat své rodině a sportu, kde jsou jeho dlouholetým favoritem motocyklové soutěže Trial.

O společnosti Sun Microsystems, Inc.

Od svého vzniku v roce 1982 prosazovala společnost jedinečnou vizi – ”The Network Is The Computer™” (“Síť je počítačem”), která vynesla Sun Microsystems Inc. (Nasdaq: SUNW) na čelní místo mezi poskytovateli výkonného hardware, software a služeb pro provoz Internetu a umožnila společnostem po celém světě zmnohonásobit rozsah podnikání. Sun působí ve více než 100 zemích světa. Více informací naleznete na adrese http://sun.com.

###

Sun, Sun Microsystems, logo Sun, Sun Fire, Java, N1, Solaris, Java Card, Sun Ray, SunTone,Trusted Solaris a The Network Is The Computer jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Sun Microsystems, Inc. ve Spojených státech a dalších zemích.

Kontakt:

Petr Ryvola
Marketing Manager
Sun Microsystems Czech, s.r.o.
Tel: +420 233 009 509
e-mail: petr.ryvola@sun.com
http://www.sun.cz