Hlavní navigace

Novým obchodním ředitelem GFI Česká republika a Slovensko byl jmenován Michael Nebeský

[Tisková zpráva] Praha, 22. listopadu 2010 – GFI Česká republika a Slovensko, přední poskytovatel IT řešení pro malé a střední podniky (SMB), jmenuje do funkce obchodního ředitele Michaela Nebeského (1979) s platností od 1. prosince 2010.

Sdílet

Michael Nebeský pracuje ve společnosti  od roku 2004, naposledy na pozici produktového manažera. V nové funkci bude zodpovědný za naplňování obchodních cílů společnosti, řízení obchodního týmu a jednání s klíčovými zákazníky.

Dosavadní  obchodní ředitel Martin Říha se bude nadále věnovat strategickému plánování ve spolupráci s ústředím GFI Software.

O GFI
GFI Software je předním softwarovým vývojářem, který nabízí jednotný  zdroj řešení webové a emailového bezpečnosti, archivace, faxování a zabezpečení sítě pro malé a středně velké firmy (SMB) prostřednictvím rozsáhlé globální partnerské komunity. Produkty GFI jsou dostupné formou software, v rámci cloud architektury formou „software jako služba“ nebo jako hybridní řešení nabízející to nejlepší z kombinace obou těchto modelů. Díky oceněným technologiím, agresivní cenové politice a silnému zaměření na malé a střední podniky uspokojí GFI potřeby produktivity a kontinuity podnikání vyžadované podniky v globálním měřítku.  GFI má pobočky v USA, na Maltě, Hong Kongu, Austrálii, v České republice a dalších částech světa, které se starají o více než 200 000 instalací. Obchodní model GFI je postaven na nepřímém prodeji přes partnerský kanál čítající přes 10 000 partnerů. Společnost je též certifikovaným partnerem Microsoft Gold Certified Partner. Více informací o firmě naleznete na http://www.gfi.cz/.