Hlavní navigace

Novým ředitelem společnosti NEXTRA Czech Republic se stává Vít Šubert

[Tisková zpráva]

Sdílet

Novým ředitelem společnosti NEXTRA Czech Republic se stává Vít Šubert

Praha, 9. srpna 2001 – Novým generálním ředitelem společnosti NEXTRA Czech Republic, s.r.o., předního poskytovatele internetových a komunikačních služeb pro podnikovou klientelu, se s platností od 13. srpna 2001 stává Vít Šubert (1970). Dosavadní ředitel společnosti, Peter Müller, přechází v rámci korporace NEXTRA na pozici vrchního provozního ředitele (Chief Operation Officer – COO) divize NEXTRA Network Europe.

„Jasným měřítkem úspěšnosti firmy je její ziskovost. Věřím, že povedu NEXTRU Czech Republic k takovým výsledkům, které nám dlouhodobě umožní stát se nejúspěšnějším poskytovatelem komunikačních řešení pro velké a střední podniky v České republice,“ říká Vít Šubert, generální ředitel, NEXTRA Czech Republic. „Za klíčové považuji také vztahy se zaměstnanci a jejich spokojenost. Pouze spokojení a entuziastičtí pracovníci mohou poskytovat našim zákazníkům služby nejvyšší kvality. Chci, aby lidé v naší firmě pracovali rádi,“ dodává V. Šubert.

Vít Šubert přichází do společnosti NEXTRA Czech Republic z Internet Online, internetové divize Českého Telecomu, v níž poslední čtyři roky zastával funkci generálního ředitele. Předtím pracoval v několika zahraničních společnostech převážně ve vedoucích pozicích v oblasti marketingu.

Šubert studoval dva roky v Londýně na CMA. Hovoří plynně anglicky. Mezi jeho koníčky patří tenis a golf. Je ženatý a brzy se stane otcem.

O společnosti NEXTRA Czech Republic

Společnost NEXTRA Czech Republic s.r.o. je součástí celoevropské struktury NEXTRA působící ve třinácti zemích. NEXTRA disponuje jednou z největších a nejbezpečnějších páteřních sítí ve střední Evropě. Mimo úctyhodné mezinárodní konektivity 2×155 Mb/s se NEXTRA Czech Republic může pochlubit i infrastrukturou, jež pokrývá a propojuje většinu země. NEXTRA nabízí celou škálu komunikačních služeb na bázi IP protokolu jako jsou služby pro připojení na Internet, hostování serverů v datových centrech, telekomunikační služby a služby budování virtuálních privátních sítí.

V případě zájmu o další informace navštivte www.nextra.cz nebo kontaktujte:

Petra Zdeňková
NEXTRA Czech Republic
Tel: 02 / 96 355 172
petra.zdenkova@nex­tra.com