Hlavní navigace

Novým ředitelem veletrhů INVEX a DIGITEX se stal Radek Malý

[Tisková zpráva] (Brno, 5. 2. 2008) Novým ředitelem veletrhů INVEX a DIGITEX se stal s účinností od 1. února 2008 dosavadní vedoucí manažer realizace Radek Malý. Na této pozici nahradil Petra Ondráška, jež stál v čele veletrhů uplynulé tři roky.

Sdílet

Radek Malý bude ve své pozici plně zodpovědný za kompletní přípravu a průběh veletrhů, jež jsou z hlediska návštěvnosti čtvrtým největším oborovým setkáním na světě. Radek Malý, nový ředitel veletrhů INVEX a DIGITEX k tomu dodává: „Je mi opravdovou ctí a potěšením, že mohu stanout v čele veletrhů, jež svým rozměrem a atraktivitou patří mezi nejvýznamnější nejen v evropském, ale i světovém měřítku. Ve své práci mám rozhodně na co navázat a pevně věřím, že veletrhy pod mým vedením nabídnou návštěvníkům i vystavovatelům nejen osvědčenou kvalitu, ale i řadu zajímavých inovací.“

Radek Malý vystudoval podnikatelskou fakultu na Vysokém učení technickém v Brně. Před příchodem do společnosti Veletrhy Brno působil na obchodních pozicích velkoobchodních firem v ČR i Velké Británii. Od roku 2005 zastával funkci vedoucího manažera realizace veletrhů INVEX a DIGITEX. Radek Malý (30) je ženatý. Mezi jeho záliby patří především sport a cestování.

Mezinárodní veletrhy informačních technologií a spotřební elektroniky proběhnou na brněnském Výstavišti 6. – 9. 10. 2008. Jejich součástí jsou dva veletrhy: Mezinárodní veletrh informačních a komunikačních řešení pro podnikání INVEX a Mezinárodní veletrh spotřební elektroniky a digitální zábavy DIGITEX. Oba veletrhy jsou doplněny konferenčním programem pod souhrnným názvem Conferences & Events. Veletrhy navštívilo v uplynulém ročníku více než 80.000 návštěvníků. Počet vystavovatelů dosáhl 519 z 21 zemí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).