Hlavní navigace

Novým šéfredaktorem zpravodajského portálu tn.cz je Hanuš Hanslík

[Tisková zpráva] Vedení zpravodajského portálu televize Nova tn.cz se ujímá Hanuš Hanslík, manažer a novinář s dlouholetými zkušenostmi ze zpravodajských redakcí předních českých médií. Kromě vedení redakce tn.cz bude mít na starosti i její strategický a obsahový rozvoj.

Sdílet

Praha 25. ledna 2010 – Po více než deseti letech se tehdejší reportér a moderátor zpravodajství Hanuš Hanslík opět spojuje s TV Nova, aby se ujal funkce šéfredaktora zpravodajského videoportálu tn.cz. Mezi jeho hlavní úkoly bude patřit rozvoj zpravodajského webu TV Nova, zkvalitnění jeho spolupráce s redakcí Televizních novin a v neposlední řadě integrace obou redakcí s týmem zpravodajské agentury Mediafax.

„Věřím, že novinářské i manažerské zkušenosti nového šéfredaktora pomohou zkvalitnit spolupráci všech našich zpravodajských redakcí, které nyní společně tvoří silnou informační skupinu,“ říká generální ředitel TV Nova Petr Dvořák.

Hanuš Hanslík přichází ze zpravodajské televize Z1, kde poslední dva roky působil jako ředitel zpravodajství a šéfredaktor. Předtím jako spoluautor projektu a šéfredaktor bezplatného deníku Metropolitní expres působil ve vydavatelství Mafra. S tímto vydavatelským domem byl spojen od roku 2001, kdy nastoupil jako reportér domácí redakce, následně vedl v letech 2003 – 2005 pražskou redakci deníku Mladé fronty Dnes. Rok působil v České televizi, kde vykonával funkci reportéra a dramaturga aktuální publicistiky, např. v pořadu Fakta nebo Tady a teď.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).