Hlavní navigace

Novým tiskovým mluvčím GTS Novera se stal Pavel Kaidl

[Tisková zpráva] Praha, 1. června 2006 – Společnost GTS Novera, český celonárodní telekomunikační operátor, dnes posílila svůj tým o Pavla Kaidla. Ve funkci PR manažera a tiskového mluvčí nahradil Denisu Schulzovou. V GTS Novera bude zodpovědný za celkovou interní a externí komunikaci společnosti. Pavel Kaidl doposud působil jako tiskový mluvčí společnosti Eurotel Praha.

Sdílet

Pavel Kaidl v minulosti zastával různé odborné a manažerské pozice v odděleních komunikací v České televizi, Provident Financial, eBance a telekomunikačním operátorovi Aliatel. Po jeho sloučení s GTS Czech v roce 2005 se stal PR manažerem a tiskovým mluvčím nově vzniklé společnosti GTS Novera. Odtud posléze v polovině loňského roku odešel do společnosti Eurotel Praha, kde do konce letošního května působil jako tiskový mluvčí.

Pavel Kaidl (31) vystudoval Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a v rámci mezifakultního studia absolvoval obory geografie a historie se zaměřením na pedagogiku. Hovoří anglicky, německy a ovládá základy francouzštiny a ruštiny. Ve volném čase se věnuje fotbalu, cyklistice, turistice a dalším sportům, hře na kytaru a vinařství. Je svobodný.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).