Hlavní navigace

O absolutním vítězi Talentmanie rozhodnou diváci již tuto neděli!

[Tisková zpráva] Již tuto neděli budeme svědky napínavého souboje superfinálové desítky soutěžících nejzábavnější show letošního podzimu na Nově Talentmania. Kdo z těchto nejtalentovanějších adeptů na vítězství zaujme svým vystoupením diváky natolik, že zvítězí a získá neuvěřitelnou výhru v hodnotě téměř 4 000 000 korun?

Sdílet

Praha 2. prosince 2010 – Velký Superfinálový večer Talentmanie je tady! Již v neděli 5. prosince zabojuje superfinálová desítka soutěžících o vítězný post v této soutěži. Není pochyb, že půjde o vůbec nejnapínavější kolo celé show, vítěz soutěže bude totiž bohatší o částku téměř 4 000 000 korun! Během večera uvidíme ta nejlepší a nejfantastičtější vystoupení deseti nejtalentovanějších adeptů na vítězství, kteří se do Superfinálového kola probojovali.

Rozhodující slovo o absolutním vítězi nejzábavnější show letošního podzimu Talentmania budou mít během Superfinálového kola výhradně diváci. Každý ze superfinalistů bude mít své telefonní číslo, na které budou diváci posílat své sms hlasy. Po vystoupení všech soutěžících dva z nich, kteří zaujali diváky nejvíc a obdrželi nejvyšší počet sms hlasů, postoupí do závěrečného duelu, v němž předvedou další vystoupení ze svého repertoáru a zároveň svůj bezmezný talent. Mezi těmito dvěma adepty následně rozhodne počet diváckých sms hlasů a určí jednoho vítěze Talentmanie.

Kompletní desítka nejtalentovanějších adeptů na vítězství nedělního Superfinálové­ho kola:

Operní talentovaný pěvec Milan Sulej
Tandem vyznavačů electric boogie Hybrid´s Crew
Majitelka nádherného operního hlasu Patrícia Janečková
Milovníci slovenského folklóru, taneční soubor Čarovné ostrohy
Mladá talentovaná zpěvačka Dominika Puterová
Několikanásobný mistr světa v electric boogie Matúš Pišný
Alena Smolíková a její čtyřnohá šampionka Keysi
Krotitel, artista, žonglér a pokračovatel slavného rodu Jiří Berousek ml. z Originál Berousek
Mistři pomalé akrobacie, manželské Duo Ogor
Virtuosní hráč na skleněnou harfu Petr Špatina

Přímý přenos Superfinálového večera Talentmanie v neděli 5. prosince 2010 od 20:00 na TV Nova. Více informací najdete na internetových stránkách www.talentmania.tv a na www.facebook.com/ta­lentmania2010.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).