Hlavní navigace

O casting Česko Slovenské SuperStar v Bratislavě projevilo zájem 2000 soutěžících!

[Tisková zpráva] Budova bratislavské Incheby zažila ve středu 24. června 2009 nápor adeptů, kteří přišli bojovat o titul první Česko Slovenské SuperStar. I druhý casting od vyhlášení pěvecké soutěže potvrdil obrovský zájem o historicky první mezinárodní SuperStar.

Sdílet

Praha 26. června 2009 – Na druhý casting projektu Česko Slovenská SuperStar v Bratislavě se přihlásilo dva tisíce mladých lidí s cílem zabojovat o titul první mezinárodní SuperStar. Odvahu postavit se nekompromisní porotě našli na bratislavském castingu především slovenští uchazeči. Mezi účastníky však byla k vidění také řada Čechů, ale i Rusové či Angolané.

Během celého castingového dne vládla příjemná atmosféra a podpořili ji zejména pěvecká vystoupení čekajících a moderátoři Adela Banášová a Leoš Mareš, kteří si během natáčení rozhovorů našli čas mladé adepty nejen povzbudit, ale také jim i poradit.

Někteří účastníci castingu svá vystoupení stejně jako v Brně doprovázeli hrou na hudební nástroj. Také na bratislavském castingu vládly kytary, ale výjimkou nebyly ani klávesy. Nejčastěji byly k slyšení písničky Angels od Robbieho Wiliamse, píseň Beáty Dubasové Vráť mi tie hviezdy, ale i hity americké zpěvačky Christiny Aguilery. Zpívalo se slovensky, anglicky a česky, ale objevili se i tací, kteří zkusili porotu zaujmout zpěvem v srbštině či turečtině. Mezi uchazeči o postup do dalších kol opět nechybělo několik známých tváří z předešlých národních ročníků. Ti to ovšem měli před porotou těžší. Museli porotě dokázat, že se od minulých ročníků SuperStar zlepšili.

Bratislavský casting pokračoval do pátku 26. června 2009 a vybraní soutěžící postupují do dalšího kola, tzv. divadla, které se bude konat koncem srpna v Brně. Castingy pokračují dalším kolem v neděli 28. června v Praze (Corinthia Hotel Prague). Velký zájem o premiérový projekt nejsledovanějších televizí v České i Slovenské republice potvrzuje obrovské množství přihlášených – dosud téměř 11 000!

Česko Slovenská SuperStar je historicky první soutěž tohoto typu realizovaná dvěma samostatnými zeměmi. Zároveň je největším dosud realizovaným společným projektem TV Markíza a TV Nova. Na vítěze čeká kromě titulu první Česko Slovenské SuperStar také exkluzivní nahrávací smlouva a roční televizní kontrakt na 100 000 eur. První Česko Slovenskou SuperStar poznáme 20. prosince 2009.

Více informací najdete na www.superstar.tv.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).