Hlavní navigace

O casting Česko Slovenské SuperStar v Bratislavě projevilo zájem 2000 soutěžících!

[Tisková zpráva] Budova bratislavské Incheby zažila ve středu 24. června 2009 nápor adeptů, kteří přišli bojovat o titul první Česko Slovenské SuperStar. I druhý casting od vyhlášení pěvecké soutěže potvrdil obrovský zájem o historicky první mezinárodní SuperStar.

Sdílet

Praha 26. června 2009 – Na druhý casting projektu Česko Slovenská SuperStar v Bratislavě se přihlásilo dva tisíce mladých lidí s cílem zabojovat o titul první mezinárodní SuperStar. Odvahu postavit se nekompromisní porotě našli na bratislavském castingu především slovenští uchazeči. Mezi účastníky však byla k vidění také řada Čechů, ale i Rusové či Angolané.

Během celého castingového dne vládla příjemná atmosféra a podpořili ji zejména pěvecká vystoupení čekajících a moderátoři Adela Banášová a Leoš Mareš, kteří si během natáčení rozhovorů našli čas mladé adepty nejen povzbudit, ale také jim i poradit.

Někteří účastníci castingu svá vystoupení stejně jako v Brně doprovázeli hrou na hudební nástroj. Také na bratislavském castingu vládly kytary, ale výjimkou nebyly ani klávesy. Nejčastěji byly k slyšení písničky Angels od Robbieho Wiliamse, píseň Beáty Dubasové Vráť mi tie hviezdy, ale i hity americké zpěvačky Christiny Aguilery. Zpívalo se slovensky, anglicky a česky, ale objevili se i tací, kteří zkusili porotu zaujmout zpěvem v srbštině či turečtině. Mezi uchazeči o postup do dalších kol opět nechybělo několik známých tváří z předešlých národních ročníků. Ti to ovšem měli před porotou těžší. Museli porotě dokázat, že se od minulých ročníků SuperStar zlepšili.

Bratislavský casting pokračoval do pátku 26. června 2009 a vybraní soutěžící postupují do dalšího kola, tzv. divadla, které se bude konat koncem srpna v Brně. Castingy pokračují dalším kolem v neděli 28. června v Praze (Corinthia Hotel Prague). Velký zájem o premiérový projekt nejsledovanějších televizí v České i Slovenské republice potvrzuje obrovské množství přihlášených – dosud téměř 11 000!

Česko Slovenská SuperStar je historicky první soutěž tohoto typu realizovaná dvěma samostatnými zeměmi. Zároveň je největším dosud realizovaným společným projektem TV Markíza a TV Nova. Na vítěze čeká kromě titulu první Česko Slovenské SuperStar také exkluzivní nahrávací smlouva a roční televizní kontrakt na 100 000 eur. První Česko Slovenskou SuperStar poznáme 20. prosince 2009.

Více informací najdete na www.superstar.tv.