Hlavní navigace

O DUBNOVÝCH VÍKENDECH A SVÁTCÍCH ZA 2, 50 KČ DO ŠPANĚLSKA, NĚMECKA

[Tisková zpráva] Opět výhodněji volat do zahraničí mohou nyní zákazníci ČESKÉHO TELECOMU prostřednictvím služby Xcall. O dubnových víkendech a velikonočních svátcích mohou do pěti vybraných zemí volat za 2, 50 Kč za minut, do dalších za 5 Kč za minutu. Dlouhodobě výhodné je i volání do ostatních destinací, jejichž počet společnost rozšířila na 60.

Sdílet

„Věřím, že díky ještě výhodnějšímu volání do zahraničí budou naši zákazníci nejen o Velikonocích svým přátelům nablízku, ať už se nacházejí kdekoli,“ uvedl Simon Burckhardt, výkonný ředitel pro prodej a marketing rezidenčního segmentu.

Akční ceny za volání platí pro tyto země:

  • Německo, Polsko, Rakousko, Slovensko, Španělsko za 2,50 Kč/min bez DPH
  • Čína, Chorvatsko, Nový Zéland, Rusko, Ukrajina za 5 Kč/min bez DPH

Xcall představil ČESKÝ TELECOM svým zákazníkům poprvé v roce 2000. V době uvedení služby do provozu ji bylo možné využívat pro volání do 13 zemí, v roce 2003 například do 34 zemí. Dnes se tímto způsobem zákazníci levněji dovolají do 60 zemí světa (od dubna nově do Argentiny, Arménie, Bosny a Hercegoviny, Gruzie, Indie, Indonésie, JAR, Kazachstánu, Makedonie, Moldavska, Monaka, Pákistánu, Rumunska, Singapuru, Thajska a Vietnamu).

Službu Xcall není třeba nijak objednávat ani aktivovat. Přístup k ní je bezplatný a použití velmi snadné. Dostupná je 24 hodin denně Stačí zvolit na svém telefonu kód 970 a potom vytočit číslo jako při běžném mezinárodním volání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).