Hlavní navigace

O komunitní portál NajdiSiMě.cz je zájem

[Tisková zpráva] Komunitní portál NajdiSiMě.cz za prvních 30 dní od spuštění navštívilo více než 22.000 unikátních návštěvníků. V posledních dnech dosahuje denní návštěvnost více než 1600 unikátních návštěvníků s růstovým trendem. (Zdroj: Google analytics 02/03 2008).

Sdílet

Více než 400 návštěvníků se rozhodlo ihned zaregistrovat. Denně se registruje 20 až 50 nových uživatelů a uživatelek všech věkových skupin.

„Naším cílem je do konce roku dosáhnout návštěvnosti alespoň 50.000 unikátních návštěvníků měsíčně. Pokud se nám podaří udržet tento rostoucí trend, dosáhneme této návštěvnosti podstatně dříve“ dodává Martin Slapnička, který je odpovědný za obchod a marketing provozovatele NajdiSiMě.cz sdružení NETfabrik.cz

Marketingovou podporou a doplňkem k běžným kampaním jsou soutěže o mobilní telefony, které NajdiSiMě.cz pořádá s kamenným a internetovým obchodem Trinity. Podstatou soutěží je právě propagace portálu a doporučení známým a kamarádům.

Komunitní portál NajdiSiMě.cz byl spuštěn přesně na svatého Valentýna tj. 14.2.2008. Mezi nejoblíbenější sekce patří videa a fotogalerie. Hned po startu prošel portál redesignem a dostal nové logo. Na vzhledu i logu se podílel Jakub Gottlieb, který je kreativním ředitelem COB.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).