Hlavní navigace

O titul první Česko Slovenské SuperStar se v Praze ucházelo přes 5 000 soutěžících

[Tisková zpráva] Pražský hotel Corinthia Towers, ve kterém se konal nedělní casting soutěže Česko Slovenská SuperStar, doslova praskal ve švech. Od ranních hodin se před ním tvořily dlouhé fronty více i méně nadějných zpěváků toužících po titulu první Česko Slovenské SuperStar, exkluzivní nahrávací smlouvě a televizním kontraktu na 100 000 eur. Počet přihlášených soutěžících nakonec na pražském castingu překročil hranici 5 tisíc! Celkový počet přihlášených se tak již přehoupl přes 11 tisíc.

Sdílet

Praha 30. června 2009 – Vysoký počet přihlášených znamenal také enormní zátěž pro porotu soutěže. Ondřej Hejma, Dara Rolins, Marta Jandová a Palo Habera se museli připravit na dvoudenní porci zhruba tří stovek adeptů titulu Česko Slovenské SuperStar. Hned v pondělí se jejich obavy potvrdily. Castingový maraton se protáhl a poslední soutěžící přišel na řadu téměř hodinu před půlnocí. Neméně náročná porce čeká porotu také dnes, na svou šanci od brzkého rána netrpělivě čeká opět zhruba 150 soutěžících spolu se svými doprovody. Šanci pokračovat z pražského castingu v soutěži dál dostane podle aktuálních odhadů zhruba padesátka zpěváků a zpěvaček, což znamená jeden ze stovky přihlášených.

Mezi soutěžícími se opět objevilo také několik známých tváří z minulých ročníků, svou vylepšenou angličtinu se porotě rozhodla představit mimo jiné i populární vítězka Hvězdné pěchoty prvního ročníku Česko hledá SuperStar Anička „Dajdou“ Gleisnerová.

Castingy projektu Česko Slovenská SuperStar budou pokračovat 7. července poslední zastávkou v Košicích. Všichni zájemci, kteří se ještě nestačili přihlásit, mohou vyplnit registrační formulář na internetových stránkách soutěže www.superstar.tv, nebo si mohou udělat 7.7. výlet přímo na casting do Košic. Ten bude startovat v 9 hodin ráno v hotelu Double Tree by Hiton.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).