Hlavní navigace

O tradiční setkání AT Computers byl opět velký zájem, přišlo 1233 účastníků

[Tisková zpráva] Ostrava, 24. 11. 2010 – AT Computers uspořádala od začátku září šest setkání obchodníků a product managerů společnosti se svými obchodními partnery z řad resellerů a vendorů. Cyklus workshopů, přednášek v duchu kabaretní show přilákal v průběhu uplynulých tří měsíců 1233 lidí (z toho 764 unikátních resellerů – firem).

Sdílet

Tradiční  podzimní setká­ní AT Computers se svými resellery a vendory letos neslo podtitul AT Computers Cabaret Show. Program každé ze šesti akcí byl koncipován jako okázalá kabaretní show, jež začala už v průběhu dopoledne a oživila tak i přednášky jednotlivých vendorů nebo zástupců AT Computers. Večery pak zástupcům partnerských společností zpestřila velkolepá vystoupení a zábavný program. Každé akce obsahovala přes 25 odborných prezentací a řadu výstavek zboží. 

„Pořádáme setkání v podobném rozsahu už osmý rok a velmi nás těší, že je o ně mezi vendory i resellery stále zájem. Bereme podzimní workshopy jako skvělou příležitost, jak se dozvědět o nejnovějších produktech i trendech, pobavit se, ale především diskutovat tváří v tvář se svými obchodními partnery a zjistit, co je trápí a jaké jsou jejich představy o naší vzájemné spolupráci,“ říká marketingový ředitel AT Computers Martin Wanke. 

Projekt AT Computers Cabaret Show odstartoval na začátku září v hotelu Jezerka, poslední zastávkou bylo setkání ve slovenské Podbanské.  

„Snažíme se, aby naše setkání nebyla jen čistě obchodní a oficiální záležitostí, ale aby partnery zároveň bavila,“ doplňuje Martin Wanke, který akce zároveň moderoval.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).