Hlavní navigace

O VÝHERCI POŘADU JAK SE STAVÍ DŮM ROZHODNE VEŘEJNÁ AUKCE 9. ČERVNA

[Tisková zpráva] Po čtyřech měsících usilovné práce se třem soutěžním párům podařilo udělat z přidělených holodomů plně obyvatelná a příjemná místa pro bydlení celé rodiny. Pořad spěje k velkému finále. Čeká se už jen na den otevřených dveří, na kterém se možná objeví i potenciální kupci domů. Vrcholným finále pak jednoznačně bude veřejná aukce. Uskuteční se 9. června 2009 v 10.00 v Lešanech a rozhodne o vítězi stavební reality show Jak se staví dům. Kdo prodá dům za nejvyšší částku, vyhraje. Dva zbylé páry bohužel odejdou ze soutěže s prázdnou.

Sdílet

Velký den pro soutěžící nadejde v úterý 9. června, kdy licitátor Radim Hasman zahájí v Lešanech veřejnou aukci. Již v 10 hodin začne prodej prvního rodinného domu. Páry si za dohledu státního notáře vylosují, v jakém pořadí budou jednotlivé domy draženy, a poté proběhne za účasti licitátora prodej každého domu zvlášť. Podrobnosti o pravidlech aukce najdete na www.jssd.cz.

Kdo zvítězí? Pár, který dokázal vytvořit dům, který se v aukci prodá za nejvyšší cenu! Odměnou mu bude polovina konečné ceny dané nemovitosti. Očekává se, že půjde o několikamili­onovou částku. Motivace soutěžícím rozhodně nechybí – vyhrát může jen jeden pár, zbývající dva odejdou ze soutěže s prázdnou.

Domy si mohou všichni zájemci prohlédnout v neděli 7. června, kdy se koná den otevřených dveří. Návštěvníky jím provede moderátor Pavel Cejnar. Chybět nebudou soutěžní páry a jejich patroni (Gábina Partyšová, Petr Lesák a Pavel Zuna), a dokonce ani designéři. Jejich práce je již téměř u konce. Teď je především na realitních makléřích, aby se domy výhodně prodaly. „Domy jsou plně vybavené a připravené k okamžitému nastěhování. Pokud nechcete, nemusíte nic měnit, nic upravovat, nic zařizovat, vše je připraveno pro potenciálního kupce,“ komentuje situaci Milan Vršecký, jeden z makléřů, který se na prodeji domů podílejí.

Aukci a finále celého pořadu uvidí diváci v neděli 14. června v 18.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).