Hlavní navigace

O2 Duo s internetem na doma – dva měsíce za korunu

[Tisková zpráva] Další výhodnou nabídku připojení k rychlému internetu včetně volání mohou nyní využít zákazníci Telefónica O2. Firma je vybízí: "Poříďte si v červnu domů internet a v balíčkuO2 Duo k němu každý měsíc dostanete 300 volných minut na volání. První dva měsíce Vám navíc dáme za korunu."
2. 6. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Zákazníci už nemusí běhat za internetem do kaváren nebo si vyhledávat soukromé informace pod drobnohledem nadřízeného a kolegů v pracovní době. S naší nabídkou výhodných balíčků služeb si mohou bez obav z vysokých pořizovacích a provozních nákladů opatřit internet domů. Oba balíčky navíc přinášejí každý měsíc několik hodin volání z pevné liment Telefónica O2.

Při objednání vysokorychlostního internetu O2 Internet ADSL v balíčku služeb O2 Duo, získají všichni zákazníci O2 Internet ADSL 2 Mb/s a nový tarif Volám Basic na první dva měsíce za 1 korunu. Nový tarif O2 Volám Basic přináší 300 minut volání z pevné linky měsíčně zdarma kdykoliv po celý den a na všechny pevné linky v ČR.

Pro zájemce o vysokorychlostní internet O2 Internet ADSL ve výhodném balíčku služeb O2 Trio je tu nabídka prvních dvou měsíců provozování služeb za pouhou 1 korunu. S balíčkem O2 Trio získají nejen O2 Internet ADSL 2 Mb/s, ale také digitální televizi O2TV a 800 minut volání z pevné linky měsíčně zdarma. Po skončení promo nabídky tak ušetří za jeden měsíc 138 Kč.

Aktivace obou balíčků vyjde zákazníky při závazku na 12 měsíců na 1 korunu, a to včetně pořízení nové pevné linky. Wi-fi modem pořídí za 599 Kč včetně DPH.

Další informace: http://www.cz­.o2.com